Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okul Öncesi Öğretmeni Ferda Kızıltunç Hocamızı Kaybettil

Katılım
24 Haz 2007
Mesajlar
548
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
54
Balıkesir'in Edremit ilçesi Karagözoğlu Ortaokulu'nun sevilen başarılı ana sınıfı öğretmeni Ferda Kızıltunç'un beyin kanaması sonucu tedavi gördüğü İzmir'de vefat etmesi ilçede büyük üzüntüye sebep oldu.
Kızıltunç, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Soğanyemez Mahallesi'nde bulunan bir parkta tansiyon yüksekliği sebebiyle fenalaşarak baygınlık geçirdi. Kızıltunç'a oradan geçmekte olan İlçe Sağlık Müdürü Dr. İncilay Dönmez tarafından hemen müdahale edilerek soğuk pres uygulanmış ve 112 Acil Servis ekiplerinin müdahalesinden sonra, Edremit Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı.
Burada beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Kızıltunç, hemen 9 Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kızıltunç, bir hafta süren tedavisi ve doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Kızıltunç'un bazı organları ise organ nakli bekleyen hastalara umut oldu. Acı haber ise, ilçeyi ise yasa boğdu. Sayısız öğrenci yetiştiren Ferda Kızıltunç, 2 çocuk sahibiydi. Kızıltunç, yarın Bekir Efendi Camisi'nde kılınacak öğle namazı sonrası Edremit kabristanlığında toprağa verilecek 10 Temmuz 2013
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst