Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okul Öncesi Eğitsel Etkinlikler Uygulama Dosyası

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Katılım
30 Nis 2006
Mesajlar
3,039
Tepki Skoru
47
Puanları
48
50 in üstünde etkinliğin yer aldığı bu dosyayı her sınıfa öneriyoruz.
Arkadaşlar bu ürünü alanlar hep teşekkür ettiler.Gerçekten fiyatıda uygun.

Fiyatı 20 YTL+ KDV dir.Toplu alımlarda indirim yapabilirim.
Ürün siparişini http://www.anasinifi.net/main/product_detail.asp?pro_ID=61&sub_cat_ID=53&cat_ID=11 tıklayarak da verebilirsiniz.

[img]http://www.pasifikyayin.com.tr/kitap/etk.jpg[/img]
Eğitsel etkinlikler uygulama dosyası; kesme, boyama, yapıştırma etkinlikleri ile çocukların el becerilerinin ve el-göz koordinasyonlarının gelişmesini desteklemek amacıyla hazırlanmıştır. Etkinliklerin geneli üç boyutlu olup oyun, drama, proje gibi çocukların birlikte yürütecekleri çalışmalarda kullanılması, çocukların sosyal-duygusal ve dil gelişimlerini destekler. Anladıklarını algılamalarını, algıladıklarını uygulamalarını sağlayarak zihinsel gelişimlerine, etkinliklerde kullanılacak artık materyallerle de yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olur.

Fotoğraflandırılmış örnekler, ortaya çıkacak etkinliğin son halinin görülmesini ve etkinliğe uygun proje uygulamalarının planlanmasına yardımcı olmakla birlikte, bazı etkinliklerde kullanılacak olan çıkartmalar, çalışmaları daha zevkli ve eğlenceli hale getirmektedir.
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst