Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okul Anılarımız

Tepki Skoru
0
mezun olun yada olmayın okul anılarımızı paylaşmaya ne dersiniz?
Biz  okula tranvayla giderdik.45dk yol ayakta gitmek zor.Bizde belediye durağında binerdik Alaattinde tranvay boşalırdı böylece oturacak yer bulabilirdik.bide cok sıcak günlerde tranvayın hanği tarafı gölğeyse oraya otururduk.

Tepki Skoru
0
AH BU TRANVAY YOK MU-ÖMRÜMÜZÜ YEDİ BİTİRDİ, AMA ARTIK TRANVAYI DA KAMPUSUN İÇİNE SOKUYORLAR BU DA GÜZEL TABİ, MES. EĞT. ÖNÜNDEN DE GECİOR...

Tepki Skoru
0
desene şimdiki öğrenciler çok şanslı Biz okula kadar yürürdük.

Tepki Skoru
0
bizde halktan olupta oturan kişinin yanında dikilirdik nasıl olsa öğrenci değil kampüsten önce iner biz de otururuz diye ama bazen inmeyip kampüse kadar gelen olurdu biz de mor!

Tepki Skoru
0
2. öğretim olduğum için akşam tramvaya bindiğimde kesin uyurdum :) ve kendimi masıl şartlamışsam Alaaddin'de ineceğim için tam belediye durağında uyanırdım. O günleri çok özlüyorum.............

Tepki Skoru
0
konyalı gençlerle çok güzel arkadaşlıklarım oldu ve nişanlı bir çiftin evlenmelerinde nikah şahitliği yaptım süperdi. ferhat ve tuğba teşekkürler.

Tepki Skoru
0
yaa öğrenciliğim canlandı birden hepimiz aynı şeyleri yaşamışız.

Tepki Skoru
0
Yıl 1999 hoca derse gelmemişti. bizde merama gezmeye gittik o zamanlar okulumuz meramda eğitim fakültesindeydi.dönüşte bir sonraki derse geç kalmamak kestirme olsun diye ara sokakdan okula dönmek istedik fakat kaybolduk.sonra karşımıza yaşlı bir amca çıktı anayolu gösterdide yolumuzu bulabilmiştik.

Tepki Skoru
0
evet arkadaşlar size katılıyorum tramvayda yolculuk çok zor hele bide ders çıkışı yorulmuşuz zar zor bi yer bulmuşum orta yaşlı teyze gözünün içine bakıyo insanın kalksan bi türlü kalkmasam vicdanım rahat bırakmıyo napalım şurda 2.5 senecik kaldı

Tepki Skoru
0
98 de m.e.f meramdaydı otobüslere okulun karşısındaki duraktan binemiyoruz yer kalmıyor bizde uyanığızya ayakta gitmemek için merkezden meram bağlarına giden otobuse binip hastanede iniyoruz(ALLAH tan paso var)meramdan gelen otobüslere binip merkeze gidiyorduk öğrenciliğin 4'te ikisi tramvayda ve otobüste geçtiiiiiiiiiiiii.Şimdiii tramvay fakülteye kadar çıkıyormuş şimdi öğrenciii olmak varmış desenize...............

Tepki Skoru
0
ben okurken okul meramdaydı ağaçlı yemyeşil bir bahçemiz vardı.ilkbaharda ders aralarında çimenlerin üzerine oturup çay içip sohbet etmenin tadını hala arıyorum.bir de kış aylarında kar yağınca yollar buz tutardı (ilk kez Konyada o kadar çok kar görmüştüm)sık sık düşerdik.12 yıl geçti öğrencilik yıllarımı çok özlüyorum.

Tepki Skoru
0
gamze 81 bende arkadaşımla o yıldırım düşen tramvaydaydık. çok korkmuştuk yangın çıkacak diye çok heyecanlı bi yolculuk olmuştu :)

Tepki Skoru
0
ben de 99 mezunuyum bizim zamanımızda mef meramdaydı. okul dönüşü hiç oturduğumu hatırlamıyorum yurt fatih ışıklardaydı. iki vesait gider gelirdik bazı günler gerideki duraklara kadar yürürdük oturabilmek için ama nafile herkes bizim gibi düşünüyormuş meğer.güzeldi okul yılları
şimdi hatırlayınca özledim birden

Tepki Skoru
0
YA SORMAYIN Bİ ÇIRPIDA OKUDUM YAZDIKLARINIZI BENDE DAHA BUNLERİ YENI YENI TATMAYA BAŞLADIM YENI 1. SINIFIM ..müjde artık tramwayda gırıyor içeri..gökkuşağının önunden kütüphane ,yadam,ve meslekı eğitim..buarada bizde artık meslekı eğitimdeyız eğitimden attılar bızı yaa:)

Tepki Skoru
0
biz erkekler olarak sınıfa tek giremezdik ilk yılımızda .yanımıza bi arkadaş alıp öyle giriyorduk.o kadar kızın içinde tırsıyorduk.tabii sonra alıştık kız arkadaşlarımızda bize çok yardımcı oldular.

Tepki Skoru
0
öğrencilik yıllarım ve anılarım canlandı teşekkürler

Tepki Skoru
0
1997 Mezunuyum Tabİkİ Meramdaydik Sİzlerİ Okuyunca Anilar Tazelendİ Abonman Karti GÖstererek BİlmedİĞİmİz Semtlere Gİder İnmeden İzlerdİk

Tepki Skoru
0
ben 2006 ezunuyum artık kampüste herşey yerliyerine oturmuştu ama sefasını süremeden 4 yıl bitti bile 2 yıl siile yolunda oturdum trnvay muhabbetlerini çok özlüyorum aysel çağdaşın derse almamalarını herders ısrarla bir önceki tersi tekrar etmesini kantinimiz ikinci kata ek binaya taşınmıştı hepsini çok ama çok özledim şimdi bingöl karlıovadayım tatil dönüşlerinde otobüs konyadan geçiyo tranwaya kampüs yoluna bakıyorum içim bi tuaf oluyo sanki o günlere ait bişeyler görüverecekmiş gibi oluyorum ama maalesef geçti bitti ama içimde hep kalacak o güzelim konya hatıraları çünkü ben konyada tranwayda sevdiğim insanla karşılaştım tanıştım ve şuan onunla hayatımı birleştirmeye hazırlanıyorum o yüzden konya mef kampüs benim için çok başkadır

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle