Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Öğretmen adayları için önerilerinizi bekliyoruz...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar kısmet olursa bu sene öğretmenliğe başlayacağız...ve şu an bizlerin yani ataması yeni yapılacak öğretmen adaylarının bilgiye ihtiyacı var...öğretmenlik yapan arkadaşlarım,bizlere hangi illeri önerirsiniz?herkes nerde görev yaptığını yazarsa çok memnun olcam...zorunlu hizmete dahil olan illerden hangilerini önerirsiniz?şimdiden teşekkür ediyorum...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar cvp gelmedi..belki konuyu göremeyen olmuştur...önerilerinizi bekliorum...teşekkür ederimm....

Tepki Skoru
0
selam ben ist.dayım burası 2.zorunlu hizmet küçük yerlerde sıkılacagını düşünürsen iyi ama ev kiraları ank.ra gibi biraz pahalı isteyen çok olmuyo hayat pahalı diye aklında olsun

Tepki Skoru
0
sağol cnm...istanbul istemiyorum aslında...hayırlısı

Tepki Skoru
0
selam ben Karamanda görev yapıyorum.Ama sistem değişti artık.Bütün il merkezleri doğu hizmetinden çıktı.Sadece illere bağlı ilçe, kasaba ve köylerde doğu hizmeti yapılabiliyor.Sana tavsiyem kendi istediğin ili seç.Seni zaten ilk atama olduğun için doğu hizmetine dahil olan o ile bağlı ücra bir yere tayinini yaparlar..Bol şans

Tepki Skoru
0
eyal' Alıntı:
selam ben Karamanda görev yapıyorum.Ama sistem değişti artık.Bütün il merkezleri doğu hizmetinden çıktı.Sadece illere bağlı ilçe, kasaba ve köylerde doğu hizmeti yapılabiliyor.Sana tavsiyem kendi istediğin ili seç.Seni zaten ilk atama olduğun için doğu hizmetine dahil olan o ile bağlı ücra bir yere tayinini yaparlar..Bol şans
arkadaşım konuyu tercih zamanında açmıştım,şimdi ankaraya oldu atamam sözleşmeli olarak..yardımın için teşekkr ederim cnm sağoll

Tepki Skoru
0
peki kendin de ankaralı mısın?ve bence çok şanslısın çünkü ankara gibi biyere atama çok almıyolar 2.dönem de orda kadrota geçtin mi tamamdır,hakkında hayırlısı olsun..adına çok sevindim

Tepki Skoru
0
ben okuyorum ama merak ettım sızlere bı soru sorayım mecburı hizmet 2yılmı eş durumlarının nasıl etkısı oluyo oda memursa farzedelım evlıyım eşim izmırde gorevde banada izmır çıkma sansı yuksek olurmu goz onunde bulunduruluyomu yada nasıl tayın aldırılıyo merak ettım :)

Tepki Skoru
0
guldennn' Alıntı:
peki kendin de ankaralı mısın?ve bence çok şanslısın çünkü ankara gibi biyere atama çok almıyolar 2.dönem de orda kadrota geçtin mi tamamdır,hakkında hayırlısı olsun..adına çok sevindim
evet cnm ankaralıyım...atandığım yere 1 saat okulum...inş şubatta atama olursa şanslıyım ;) çok sağol cnm...

Tepki Skoru
0
neseli' Alıntı:
ben okuyorum ama merak ettım sızlere bı soru sorayım mecburı hizmet 2yılmı eş durumlarının nasıl etkısı oluyo oda memursa farzedelım evlıyım eşim izmırde gorevde banada izmır çıkma sansı yuksek olurmu goz onunde bulunduruluyomu yada nasıl tayın aldırılıyo merak ettım :)
cnm sen evli bile olsan zorunlu hizmetini 1 sene yapıorsun..ondan sonra eşinn yanına geçebiliosun die biliorm ben...

Tepki Skoru
0
Selam, arkadaşım eğer evliysen ataman yapılırken eş durumu belgelerini kendi evraklerınla birlikte verirsin. eğer eşiyin olduğu yerde açık varsa seni eşinin olduğu ile atamanı yaparlar.Ancak KPSS de aldığın puan eşinin bulunduğu ili tutması gerekiyor. Çünkü her il ayrı puanla öğretmen alıyor.Eğer yeterli puan alamazsan başka bir yere ataman yapılır.Orada adaylığın kalkana kadar kalmak zorundasın yani 1 yıl.Sana tavsiyem KPSS ye iyi çalış ve eşinin bulunduğu ili tuttur.Yoksa 1 yıl ayrı kalırsın.Bol şans..

Tepki Skoru
0
TESEKKUR EDERIM EVLI DEĞİLİM AMA MERAK ETTIM YAZILARINIZ OKUYUNCA BUNLARIDA GOZ ONUNE ALMA K LAZIM TABI 2 KİŞİDE DEVLET MEMURUYSA ONA GORE ATMA İÇİN ONDEN EVLENENLER BILE VAR BENCE EVLIYKEN KPSS GIRMEK LAZIM YOKSA EVLILIK İŞİ ÇOKKK UZAR HEP AYRI GAYRI KALIRIZ :( ZOR İŞLER HERKEZIN GONLUNE GORE OLSUN BOL SANS

Tepki Skoru
0
bu sene istanbulun puanının çok düşeceği söyleniyor.Deprem söylentileri yüzünden,
Saygılarımla

Tepki Skoru
0
arkadaşım mecburi hizmetin 1 yıl ve eş durumundan atandığın yer açık olan sana en yakın yer olacak ve 2 yıl il içi tercih yapamıyorsun okulun evine uzak olursa 2 yıl beklemek zorundasın

Tepki Skoru
0
slm deria83 arkadasım bende ankara ilçesindeyim 2 saat uzakta ben usta ögreticilik yapıyorum kısmetse bu yıl son sınıf hayırlı olsun

Tepki Skoru
0
eğer sözleşmeliysem maalesef 2 yıl beklemek zoprundasın çünkü tayin dönemini 5 günle kaçırıyosun yani takvim hesabıyla 1 yılını doldurmana 5 gün kala eş durumu tayin başvuruları bitiyoo...ben yaşıyorumjda şu an bu durumu....:(

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle