Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Öğrenci Ev Ziyareti Raporu

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar ben bi arkadaşımdan böyle bi uygulama duydum..Bilgisi olan var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim...:36_3_12:

81gamze81 nin notu:
arkadaslar bu konunun açılış tarihi eskidir.(konuların açılış tarihlerine dikkat ediniz.)
bu aradığınız konulardaki formları sitemize emel67 hocamız eklemiştir,okul öncesi için gerekli evraklar bölümüne,konunun başlığı çeşitli formlardır.

Ev ziyareti değerlendirme formu+Ev ziyareti ve bireysel görüşme çizelgesi +Velinin sınıf etkinliğine katılım formu+Veli toplantısı sonrası uygulanan Toplantı memnuniyeti formu için buyrun:

http://www.okuloncesiforum.com/showthread.php?t=22172

Tepki Skoru
0
Canım çok sağol:)Peki bunun formu var mı?

Tepki Skoru
0
Sağolun arkadaşlar ben ziyaretlere başladım..Bence güzel bir etkinlik..Çocuklar çok ama çok mutlu oluyor..Ayrıca benim sorunlu olduğum bir velim vardı..Ama beni o kadar güzel karşıladı ki artık sorun da yaşamıyoruz..Değişik ortamlar her iki tarafa da iyi geliyor..Ben çok rahatladım:D Tavsiye ederim....

Tepki Skoru
0
bende örnek ev ziyareti mektubu arıyordum burdan bulacağımı zannettim .Üniversitede hocamız haber mektubu ,ev ziyareti gibi şeyler yaptırıyor.Artık yeni programda bunlar istenilecekmiş.Haberiniz olsun.:)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar veli ziyareti değerlendirmesine ne yazacağım bana yardımcı olurmusunuz

Tepki Skoru
0
arkadaşlar acil veli ev ziyareti çizelge ve tutanağına ihtiyacım var yardım edin

Tepki Skoru
0
emel67 hocanın ve 81gamze81 hocanında gerekli evraklar linklerini açamıyorum. ben örnekli olan ve çıktı alabileceğim bir link adresi arıyorum ne olur yardım edin siz tecrübeliler.şimdiden teşekkür ederim..

Tepki Skoru
0
dosyaya ulaşamıyorum sanırım bir sorun var...tekrar dosyayı yüklemeniz gerekiyor sanırım

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle