Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Oğluuuum MEHMET AKİFİM

Tepki Skoru
0
2 Senelik evliliğin sonunda evimizi şenlendirecek bi bebeğin aramıza katılmasının zamanı gelmişti artık.Test sonucu pozitif çıkınca şaşkınlık, korku,sevinç her bir duyguyu bir arada yaşadım.İlk zamanlar bir şey anlamadım.Bikaç ay sonra tekmelerini hissedip yavrumu ultrasonda görmek bana çok farklı duygular yaşattı.bir dahaki randevuyu iple çeker olmuştum,,,özlüyordum yavrumu.Henüz cinsiyeti belli değildi.Kim görse senin kızın olacak diyordu buna bende inandım.Ultrasonda görüldüğü kadarıyla doktor oğlana benziyo ama daha kesin belli değil demişti.Bense içimden 'oğlan değil kızım olacak benim sen yanılıyorsun doktor hanım'dediğimi dün gibi hatırlıyorum.Bikaç ay sonra cinsiyeti yüzde yüz erkek oldugu anlasıldı.Ben biraz hayal kırıklığı yaşamıştım.aylar geldi geçti sonunda 17 haziran 2006 gecesi gece 03.00da hastaneye gittik.18 haziran babalar günü 07:55TE oğlumun yüzünü gördüm ve kız olmadığı için üzülmemin ne kadar yersiz oldugunu anladım ve çok kızdım kendime.hemşireler tanıdık olduğu için halası doğum sonrası görüntülerinin hepsini çekti,izledikçe o anı yaşayıp daha bi mutlu oluyorum.Allahım çok şükür şimdi yaklaşık 2 aylık oldu ve gülümsemeye başladı bundan daha güzül bi an daha yaşamamıştım.Anne olmak müthiş bi duygu.YAVVVVVRRRRUUUUUUUM BENİM ALLAH SENİ BİZLERE BAĞIŞLASIN.

Tepki Skoru
0
canım benim ne güzel duygularını bizimle paylaşmısın teşekkür ederiz Allahh acısını göstermesin....

ARAMIZA HOŞGELDİN MEHMET AKİF...

Tepki Skoru
0
teşekkür edrim sizlere.tuğbacım bende sizler gibi resim koymak istiyorum.ama bir türlü yapamadım.yüklet.comda 1 resmi var mehmet akifin ama bu sayfaya getiremedim yardımcı olurmusun

Tepki Skoru
0
gülsüm allah bebeğine sağlıklı,huzurlu ,mutlu ve başarılı bir ömür versin.anne olmak ne kadar güzel ve farklı bir duygu değil mi.bizimle paylaştıkların için teşekkürler

Tepki Skoru
0
gülsüm' Alıntı:
teşekkür edrim sizlere.tuğbacım bende sizler gibi resim koymak istiyorum.ama bir türlü yapamadım.yüklet.comda 1 resmi var mehmet akifin ama bu sayfaya getiremedim yardımcı olurmusun
http://www.okuloncesiforum.com/showthread.php?tid=1335&action=lastpost gülsümcüm bu linki incele yapamazsan sana msnden yardımcı oluyum ok

Tepki Skoru
0
çok güzel bi duygu bu gülsümcüm allah mehmet akife uzun ömürler versin sizlerle beraber sen anlatırken ben duygulandım ne güzel bi duygudur bu allahım bizlerede nasip etsin inşallah :)

Tepki Skoru
0
allah analı babalı büyütsün...uzum ömürler versin...bizede kısmet etsin...:)

Tepki Skoru
0
ewt gerçekten müthiş bi duygu Allah herkese bu güzelliği yaşatsın.Benimle bu güzelliği yaşayan sizlere çok teşekkür ediorum

Tepki Skoru
0
Çooook tatlıymış yaaaa...:D
Allah analı babalı büyütsün, yavrunuzun acısını size göstermesin.

Tepki Skoru
0
bayıldım oğluna allah analı babalı büyütsün uzun mutlu ve sağlıklı yaşasın inşallah

Tepki Skoru
0
Allah nazarlardan saklasın.inşallah hayırlı bir evlat olur.çok güzel anlatmışsınız hikayenizi.Ayrıca eşinize çok güzel bir babalar günü hediyesi olmuş.ömrü boyunca unutmaz bu güzel hediyeyi:)Genelde bir bebeğe sahip olacağını öğrenen her insanda bu gibi karışık duyguların olduğu söylenir.yaşamadığımız için bilmiyoruz.allah bizede nasib eder inşallah..İyiki doğdun mehmet akif

Tepki Skoru
0
inşaallah benim oğlumda berkem kadar tatlı ve yakışıklı olur.berkemede maaşallah

Tepki Skoru
0
:rolleyes:anneciğim neden teyzeler ve amcalar bizede güzel puanlar vermiyorlar:shy:

:eek:pucuk:

Tepki Skoru
0
cnm allah bağışlasın..allah uzun ömürler versin...çookkk şirin yaaa!!!

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle