Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Oğluma okula hazırlık neler yaptırabilirim?

Katılım
3 May 2006
Mesajlar
460
Tepki Skoru
0
Puanları
0
arkadaşlar açevin anne çocuk programına katıldım.fakat oğlum orada yapmamız gerekenleri çok basit buldu.geometrik şekiller,aynı- farklı,küçük-büyük gibi konular işledik.oğluma bundan sonra ne yaptırabilirim.eğik yazıya başlasak erken mi?.zaten sayıları sitemizden indirdim onları yaptı.okula hazırlık neler yaptırabilirim.
 
Katılım
12 Eyl 2006
Mesajlar
116
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Çizgi tamamlama çalışmaları yaptırabilirsiniz.Noktalı veya kesik çizgi tamamlama gibi.Geometrik şekillerle çalışmalar yapabilirsiniz ...Kısaca okuma yazmaya hazırlık çalışmalarının hepsini yaptırabilirsiniz.
 
Katılım
14 Tem 2006
Mesajlar
335
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
47
20 ye kadar toplama çıkarma yaptırabilirsiniz.sayıları tanıyan öğrencilerimle ara sıra bu çalışmayı yapıyoruz.5er 5er 10ar 10ar 100 e kadar ritmik saymalar yapabilirsiniz içiçe geçmiş şekiller çizip kaç tane var diye sorarak beyın fırtınası yapabilirsiniz. daha ince ayrıntılı boyamalar yaptırabilirsiniz.arkadaşında dediği gibi kesik çizgileri tamalama çalışmasını çocuklar çok sevıyor.aklıma bunlar geldi
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst