Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

O. Ö. Öğrenci Gelişim Raporu Verisi Olmayan Öğrenciler ?

Tepki Skoru
0
devamsız öğrenciler için gelişim raporu doldurmadım..e okul raporlama sistemine böyle bi modül eklenmiş..gelişim raporu doldurmadığımız her öğrenci için ayrı ayrı bu sayfayı mı yazdıracağız

Tepki Skoru
0
:emot9:KİMSE NASIL BİLEMEZZZ?
LÜTFEN BİRİLERİ İÇ SESİMİZİ DUYSUNNN

Tepki Skoru
3
ben müdür beyin yönlendirmesiyle; "Kaydı yapılmış,fakat okula gelmemiştir" yazdım isimlerinin karşısına...

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
aydınlatmak isterdim ama tam konuyu anlayamadım sınıf listenizde kayıtlı olupda okula gelmeyen öğrenciniz mi var

Tepki Skoru
0
aydınlatmak isterdim ama tam konuyu anlayamadım sınıf listenizde kayıtlı olupda okula gelmeyen öğrenciniz mi var

ewt, okula gelmedikleri için de gelişim raporu yazmadık ve gelişim raporu aldığımız ekranda yeni bir modül açılmış okul öncesi gelişim raporu verisi olmayan öğrenciler diye..oraya devemsız öğrencinin numarasını girdim..ekrana tüm gelişim alanları sıralandı ve altında da verisi eksik öğrenci sayısı 1 yazıo..raporun başında ..............adlı öğretmene ait gelişim raporu girilmemiş öğrenciler yazıo..herhalde her öğrtencinin sayfasını tek tek çıktı alcaz..ya da tümünü seçip yazdır diyeceğiz..ama bu veri girilmeyince suç mu onu mrk ediorum..

Tepki Skoru
0
genel müdürlüğü aradım tuncay hoca ilgileniomuş 03124131329 no. verdiler ama kimse açmıo..ulaşabilen olursa paylaşsın ltfn

Tepki Skoru
0
Hocam öncelikle okul idaresi tarafından bu devamsiz öğrencilere devam mektubu gönderilmeliydi. hala gelmiyorsa Hiçbişer şey yapmasanızda olurdu....

Tepki Skoru
0
bende böyle yaptım haber mektubu ayrıca ev ziyareti yapıp raporlaştırdım, ev ziyaretinde aileninde imzası olduğu için sorun çıkmaz herhalde...

Tepki Skoru
0
evet arkadaşlar eğer okul müdürünüz size bir şifre verdiyse gelişim raporlarını oraya giriyorsunuz.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle