Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Niğdeliyiz

Tepki Skoru
0
bende niğdeliyim sosyal bilgiler öğretmenliğinde okuyorum 3. sınıfım google dan bi konu ararken buldum forumu .... görüşmek üzre

Tepki Skoru
0
eyvallah kardeş niğdede mi okyurosun yoksa başka bir üniversitemi ben muğla üniversitesi okul öncesi öğretmenliğinde okuyorum... görüşmek üzere

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar bende erzurumda okul öncesi öğretmenliğinde okuyorum.. niğdede 7 yıl kaldım ve bır çok arkadasım var..niğdeyı çok sevıyorum:))

Tepki Skoru
0
BEN FUNDA SİNOP EGİTİM FAK. OKULONCESİ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM ASLEN NİĞDELİYİM AMA ADANADA BÜYÜDÜM VE ŞU ANDA BİR ÇOK AKRABAM ORDA BEN BU SİTEYE YENİ KAYID OLDUM AMA ÇOK GÜZEL VE EGİTİCİ BULDUM VE HEMŞERİLERİMLE TANIŞMA FIRSATI BULDUM... İYİ GECELER... GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Tepki Skoru
0
Iyi Akşamlar çok Değerli Hemşehrilerim Ve Arkadaşlarim Ben özal Akdeniz. Muğla üniversitesi 3. Sinifta Okul öncesi öğretmenliği Bölümünde Okuyorum. Sizlerle Konuşmak Ve Tanişmak çok Güzel Birşey. Ben Niğde Bor'danim... Kendinize Iyi Bakin Görüşmek üzere. (not: ----------------------------------------------------.

Ayrica Niğde'miz çok Güzel Bir şehir Ama Muğlada Güzel. Muğladan Olsun Niğdeden Olsun Bilmek Istedikleriniz Hakkinda Yardimci Olabilirim... Sağlicakla Kalinn

Tepki Skoru
0
İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR BEN MUĞLA ÜNİVERSİTESİ OUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİNDE ÖZAL AKDENİZ... HEPİNİZE SELAMLAR... BEN NİĞDE BOR'DANIM...SAĞLICAKLA KALIN

Tepki Skoru
0
ben de niğdeliyim çok güzel olmuş bu forumda böyle bir sayfa açmanız
ben anadolu üniversitesi okul öncesi öğretmenliğindeyim örgün 3. sınıfta ama 4 olacam inşallah..iyi akşamlar..

Tepki Skoru
0
ben niğdelı degılım ama 7 yılım geçtı orda..çok ıyı arkadaslarım oldu orda..çok sevıyorum orayı..

Tepki Skoru
0
slm nigdeli arkadaslar benim sizden bi ricam var okul öncesi ustaögretiçi seminerleri niğdede olacakmış heralde. kesin oldugu zaman bu siteye yazar mısınız sevgiler bende kayseriliyimm komsu sayılırız...

Tepki Skoru
0
ÖNCELİKLE NİĞDELİYİZ BÖLÜMÜNE MESAJ ATAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDEİM MESAJLARDAN GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ARKADAŞLARIMIN ÇOĞU ÖĞRENCİ.ORTAK YANIMIZ NİĞDE SEVDASI.BENDE BU BÖLÜMÜ AÇAN KİŞİYİM.NİĞDELİYİM 3 YILLIK OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİYİM.SİİRTTE GÖREV YAPIYORUM.HER TÜRLÜ GÖRÜŞ VE SORUNLARINIZI PAYLAŞMAYAA HAZIRIM.TÜM NİĞDE SEVDALILARINA SELAM OLSUN....

Tepki Skoru
0
iyi günler hemşerim bana e-posta adresini verebilr misin? bende bu yıl okul öncesi öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim sizin tecrübelerinizden istifade edeim.... bende muğla üniversitesindeyim...

Tepki Skoru
0
bende Niğde Bor'danım.burda Borluları görmek beni çok mutlu etti.

Tepki Skoru
0
bende niğde ulukışladanım tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum... okul öncesi öğretmenliğine gitmeyi düşünüyorum allah izin verirse...bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz... :)

Tepki Skoru
0
selam bende niğde de bir ilköğretim okulunda anasınıfı öğretmeni olarak çalışıyorum.niğde küçük ama rahat bir şehir.zorunlu hizmetimide yapmış oluyorum

Tepki Skoru
0
niğdedeki usta öğretici seminerler temmuz ayında yapıldı die biliyorum..

Tepki Skoru
0
niğdeliyiz bölümüne göstermiş olduğunuz ilgiye tşk ederim unutmayalımki bilgi paylaşıldıkça büyür tanıdığınız diğer arkadaşlarada tavsiye ederseniz bu siteryi ve bölümü büyüymemiz kolaylaşır daha geniş kitlelere hitap etmeye başlarız.site kuralları gereği adres vermek yasak onun iin özel mesaj atarsanız arkadaşlarla bilgi paylaşımında bulunabiliriz.

Tepki Skoru
0
bende niğdeliyim ve niğdede çalışıyorum.emine 77 arkadaşım sen hangi okuldasın.seni bir yerlerden tanıyacağım sanki!!!!!!!!!

Tepki Skoru
0
slm.ben geldim bende niğdeliyim:)bende konyada okul öncesi öğretmenliinde okuyorum bu bölüme açan arkadaşlara teşekkr ederm çok sewndm:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle