Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Neden puanım artmıyo?

Tepki Skoru
0
Siteye üye olduğumdan bu yana puan getirecek faaliyetlerde bulunduğum halde puanım artmıyo artan puanım da azaldı birden öyle iki puanla duruyorum.Acaba neden kaynaklandığını öğrenebilir miyim?
şimdiden teşekkürler

Tepki Skoru
0
Canım bu puanları sitedeki diğer arkadaşlar veriyor. Yani puanlama herkesin kendi insiyatifine kalmış birşey...Arkadaşlarına da niye bana puan vermiyorlar diyede kızma. Çünkü sende hiç kimseye puan vermemişsin yada puan vercek kadar aktif kimseleri bulamamışsın sanırım...

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Kimse - puan vermemiş yani bir azalma söz konusu değil.Bu yazınız üzerine sanırım puanınız artacak :36_3_12:

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim ve kusura bakmayın ya ben bunu biraz geç anladım.Ben sadece arkadaslardan değil kendimiz de puan kazanabiliyoruz sanmıştım.kusura bakmayın

Tepki Skoru
0
Ben anlamadım bu konuyu :10:
Sitede puanlama sistemi mi var, yani beğendiğimiz paylaşımlara puan mı veriyoruz , nasıl :36_11_13:
Onların açtıkları konuların altına yazı yazmamız puan kazandırmıyor mu onlara,
yani puanlama dediğiniz şey değil mi?:10:

Tepki Skoru
0
isminizin bulunuğu bölümün en alt kısmında karma puanı diye bir bölüm var ...puan vermek istediğiniz kişinin karma puanı yazan yerinin karşısındaki rakama yani karma puanın üzerine tıkladığınızda bir sayfa açılacaktır daha sonra ordan rep ver bölümünden puan ekliyorsunuz.......kendi karma puanınızın üzerinize tıkladığınızda ise size puan veren kişileri görüyorsunuz....umarım anlatabildim...

Tepki Skoru
0
İnanmıyorum. Bunun açıklamasının olduğu bir bölüm var mıydı sitenizde. O kadar güzel paylaşımlara oy vermedim mi ben şimdi.
Teşekkürler açıklamanız için. Umarım arkadaşlar gücenmemiştir, çünkü gerçekten çok beğendiğim paylaşımlar var.

Tepki Skoru
0
rica ederim arkadaslar...anezelka hala geç değil ki artık verebilirsin dimi ....:D:D:D

Tepki Skoru
0
BENİMDE PUANLAMANIN BU ŞEKİLDE YAPILDIĞINDAN DAHA BUGÜN HABERİM OLDU.BEN YÖNETİCİLER VERİYOR SANIYORDUM.BANA PUAN VEREN TÜM ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜRLER.AYRICA ÇOK BEĞENDİM HALDE PUAN VEREMEDİĞİM ARKADAŞLARIMDANDA ÖZÜR DİLERİM.SEVGİYLE KALIN...

Tepki Skoru
0
inanın ben debilmiyordum aydınlandım teşekkür

Tepki Skoru
0
gerçekten ya ben dikkat etmedim yada puanlama ile ilgili konu eksiği vardı.Çok güzel paylaşımlar ve çok güzel emeklere puan vermedengeçmişiz.Ben de arkadaşım gibi içten mesaj cevaplarıyla oy verdiğimi sanıyordum.Bana puan atanlarada ancak bugün teşşekkür ediyorum.Çünkü bugün kimler oldugunu gördüm
sevgiler

Tepki Skoru
0
CANLARIM BEN SİTEMİZİ ÇOK SEVİYORUM SELÇUK BEYE BU KONUDA ÇOK MİNNETTARIM AMA İNANIN HİÇ BİR BİLGİM YOKNASIL PUAN VERİLİR SİTE YARARINA NE YAPILIR LÜTFEN GENÇLER SANIRIM MESLEKTE25YILI DOLDURDUĞUMA GÖRE EN BÜYÜĞÜNÜZ BENİM SİZLER BANA YOL GÖSTERİN BİLMEMEKTEN DOLAYI SİTEMDEN ATILMAK İSTEMİYORUM SADECE YOL GÖSTEREN MELEKLER İSTİYORUM SEVGİLER

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Hocam hemen solda karma puan yazıyor mesela benim kinde 72 yazıyor ona tıklayın zaten puan ver butonunu göreceksiniz.

Tepki Skoru
0
-anezelka-' Alıntı:
İnanmıyorum. Bunun açıklamasının olduğu bir bölüm var mıydı sitenizde. O kadar güzel paylaşımlara oy vermedim mi ben şimdi.
Teşekkürler açıklamanız için. Umarım arkadaşlar gücenmemiştir, çünkü gerçekten çok beğendiğim paylaşımlar var.
UTANIYORUM KENDİMDEN..BEN BU PUAN İŞİNİ BUGÜN ÖĞRENDİM. SAYFANIN ALTINDA "DEĞERLENDİRME SEÇ" BÖLÜMÜNDEN YAPILDIĞINI SANIYORDUM. ARKADAŞLARDAN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM. GEÇMİŞİ TELAFİ EDECEĞİM, SÖZ VERİYORUM..
HEPİNİZE SEVGİLER.

Tepki Skoru
0
bu puan işini bende yeni öğrendim. Zaten sitede pekte insanları tanımıyorum. Galiba yalnızım aman Allahım evet yalnızım ben bu sitede:36_1_42:.
Neyse genede bu siteyi seviyorum.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.