Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Neden artık en üstte yok

Tepki Skoru
0
düne kadar siteye girdiğimde en üstte(okul öncesi forumları yazısının hemen altında) yeni konular yeni mesajlar favori konular falan diye bi bölüm vardı artık yok siteden duyurular var artık en üstte

Tepki Skoru
0
evet neden artık üstte konuların içeriğini yazan bölüm yok. ordan kolaylıkla son açılan konuları görebiliyorduk.bence o kısım olmalı.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar bence bu şekil daha iyi oldu.En azından artık herkes sitenin tamamı ile ilgileniyor bakıyor...

Tepki Skoru
0
anasayfa yazisinin hemen altinda "Hosgeldiniz ÜYEADINIZ" ile baslayan bir kisim var onun altindaki yeni mesajlari gor bolumunden de yeni mesajlari takip edebilirsiniz :D biraz daha zor oluyor ama ise yariyor. selcuk arkadasima da katiliyorum herkez sadece 1 bolume yoneliyordu orasi varken diger konular uvey evlat gibi kaliyordu.

Tepki Skoru
0
artık bütün konulara bakılıyo ister istmez..öyle gerçekten..iyi olmuş böyle..başta bende yadırgamıştım ama alıştım sonra ve dedim ki kendi kendime yöneticimizbişi yapıyosa vardır bi bildiği:)
üyev evlatlıktan çıktı artık bütün mesajlar bizim:):):)

Tepki Skoru
0
BENCE ESKİ HALİ DAHA İYİYDİ.ÇÜNKÜ YENİ MESAJLARI, KONULARI GÖRÜYORDUK.KENDİ ADIMA BEN SİTEYE GİRDİĞİMDE MUTLAKA SİTENİN TAMAMIYLA İLGİLENİRİM.ŞİMDİ İSE YENİ KONULARI TAKİP BİLE EDEMİYORUM.ZAMANI KISITLI OLANLAR İÇİNDE İYİ OLMADI.YENİ KONULARI BULANA KADAR VAKİT GEÇİYOR.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Yeni konuları http://www.okuloncesiforum.com/search.php?action=getdaily yani üste bugünün mesajlarını görden takip edebilirsiniz

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Evet artık üst yok.
Çünkü ALT var :) Forum ana sayfadan alta bakınız...

Tepki Skoru
0
evet guzel olmus... fakat sanirim ufak bir sorun var. baslik uzun olunca isim onun karsisinda degil karsisinin altinda oluyor. eger altindaki baslik yeterince kisaysa ustteki basligin karsisina gelmesi gereken isim bu basligin karsisina geliyor. bundan sonraki isimler de bu sekilde kayiyor... her baslik karsisindaki ismin altindakine ait oluyor. duzeltilebilir mi?

Tepki Skoru
0
ya bu sıtede ne oldunu nerden bılcem sonra aradımı yazıom ve sonuc hıc karsıma radım seylerle alakasız ne varsa gelıo gazı un sıtesını ornek alarak gusel bıs ıste yaparsanız cok sevınırım hem ben ıstedım konuya bakarım neden gereksız konulara bakıyım kı vakıt kaybı boyle olursa ben de kullanmam olu bıter daha gusel sıtelerde var acıl alarm lutfen gusel bılgılerı gusel bı sıteyle bırlestırın

Tepki Skoru
1
Öncekle saygınızı yitirmeyiniz...
Arama butonuna aradığınız konunun ana kelimesini yazarsanız o yazdığınız kelime nerede geçiyorsa o konular karşınıza gelir.
Kısaca bunun nedeni aradığınız konu nerelerde geçiyorsa daha rahat bulmanızı sağlıyor.
Başka siteleri kopya almak hiç doğru değil.
Alıştıkça kolay gelecektir.
Kullanımı en kolay sitelerden biri...
Kolay gelsin

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00