Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ?

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar
www.okuloncesi.org veya www.okuloncesiforum.com da tanımadığınız birileri özelinize gelip iş için cv nizi istiyorlar.

NASIL HEMEN VERİYORSUNUZ?(Neler yaparlar biliyor musunuz!)

www.okuloncesi.org da puan kazanmak için yorumlar kısmı var.

NEDEN HER DEFASINDA İŞ OLSUN PUANINIZ ARTSIN DİYE ANLAMSIZ KELİMELER YAZIYORSUNUZ?

www.okuloncesi.org da her üye kolay puan alsın diye her sayfa tıklamanızda puan kazanıyorsunuz.(şu an kaldırdım)

NEDEN ELİNİZ MAUSE DE SİTEMİZİ AÇIP PUANINIZ ARTSIN DİYE  DAKİKALARCA YENİLEYE BASIYORSUNUZ?

www.okuloncesi.org  da sesimizi birileri duysun diye anketimiz var ve altında yorumlar var.

NEDEN AYNI YORUMU PUANINIZ ARTSIN DİYE  10 DEFA ÜST ÜSTÜNE YAZIYORSUNUZ?

www.okuloncesi.org  da  özel mesajlaşma sistemini kaldırmadık.

NEDEN ÖZEL MESAJI KIZ BULMA HAYALİ İLE KULLANIYORSUNUZ HANGİ AKILLA?

NEDEN ÖZEL MESAJDA MİLLETE PUAN KAZANMAK HAYALİ İLE BOŞ VEYA ANLAMSIZ KELİMELER YOLLUYORSUNUZ?

www.okuloncesi.org  da herkes iş bulsun diye ilanlar yeri yaptık.

İLANLAR BÖLÜMÜNE NASIL FIKRA EKLİYORSUNUZ?NEDEN?

www.okuloncesi.org  da üyeler birşeyler yüklesin diye ödev ekle yeri yaptık.

NEDEN ÖDEV EKLEYE MP3 EKLİYORSUNUZ?

www.okuloncesi.org  da  okullarımızın eklenmesi için bölüm açtık.

NEDEN KİŞİSEL SİTENİZİ EKLİYORSUNUZ BU BÖLÜME?

Üyelerimiz haber ekleyebilsin diye link verdik ve nasıl eklendiğini yazdık açıkca.

NASIL HABER YERİNE ŞİİR EKLEYEBİLİYORSUNUZ?

MSN DE BANA NASIL "PUANIM YOK BANA ŞU RAPORU VER" DİYEBİLİYOR SUNUZ?

MSN DE NASIL BANA PUANI KALDIR SİTENE GİRMEM DİYE TEHDİT EDEBİLİYORSUNUZ?

ŞİFREMİ UNUTTUM YERİNE TIKLAYIP ŞİFRE ALABİLECEĞİNİZ YERDE NASIL TÜM MAİLLERİME ŞİFRE YOLLAYIN DİYE MAİL ATABİLİYOR SUNUZ?

www.okuloncesiforum.com da resim ekleme iznini açık bıraktık.Resim anlatımınıda yaptık.

NASIL OLUYORDA RESİM EKLEMEYİ GÖSTERMİYORSUNUZ DİYEBİLİYORSUNUZ?

Site kurallarını açık ve net olarak yazdım.Uygunsuz mesajları siliyorum.Eklenti (resim)yasak açıkca belirtmişim.

NEDEN KÜSÜP KIZDIM DEYİP GİDEBİLİYORSUNUZ?

Saat : 04.07 hergün 05.00 da yatıp saat 10.00 da kalkıp saatlerce üsteki yazdıklarımla uğraşıyorum.Yanlışları sil.Yanlış yere açılan konuları taşı.Anlamsız yorumları sil v..s.Benim başka işlerim yok mu ?

NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ?ARKADAŞLAR !!!HER GÜN PİŞMAN OLMAKTAN BIKTIM!!!
Bu kadar emek ediyorum.Bunları mı hak ediyorum ?

Tepki Skoru
0
sayın yöneticimiz düşündüm benim bunlardan yaptığım varmı diye ama bulamadım.bilmeden yaptığımız bişeyde varsa artık daha dikkatli olurum. ama okuloncesi org ben pek girmedimde yani. çocuklardan mı sindi ne hani bunu kim yaptı ya da niye yaptınız diyince suçsuzlarda -ben yapmadım , derler ya öyle oldu. neyse ben sizin bu alanda ne kadar önemli bi işe öncülük ettiğinizi söylemek istiyorum. bunu sizde biliyosunuz. şimdi çok farketmeseniz de ilerde daha iyi anlaşılacak. bize bizi anlatan moral olan yardımcı olan kaynak olan başka site yok. böyle tuhaf şeyler oluyor işte. emeğiniz hergün daha fazla kişi tarafında görülüyor ve takdir ediliyor..daha yolun başındayız..lütfen moralinizi bozmayın..

Tepki Skoru
0
yeni olduğum zamanlar bilmeden eklenti eklemiştim. bunun için özür dilerim. kimsenin açıklama yapmıyorsunuz demeye hakkı yok çünkü ilgili bölümlerde her açıklama var. heralde onları bulmak zorlarına gidiyor olsa gerek. sitede herşey gayet açık ve net. bunca emekleriniz için aklınıza ve elinize sağlık.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
5 mesajını  sildim sonra size göstereyim dedim buyurun tıklayın http://www.okuloncesi.org/a/modules.php?name=Surveys&op=results&pollID=6 aysden adlı (aysden@hotmail.com)kullanıcının ard arda nasıl mesaj yazdıgını görün -En sonlarda-ben 5 tanesini sildim geriye 5-6 tane var daha yeni yapmış arkadaş.

Tepki Skoru
0
ALLAH KOLAYLIK VERSİN.BİLGİSAYAR KULLANMA KONUSUNDA EN AZ ARABA KULLANMA KADAR BECERİKSİZİM...BİLGİSAYARDA Bİ PROBLEM OLUR EŞİM" YİNE BİLGİSAYARDA Bİ PROBLEM VAR NE YAPTIN" DİE BANA KIZAR...BENDE GAYET MASUMANE:"AMA BEN BİŞEY YAPMADIM Kİ" DEYİP DUDAK BÜKERİM...BU SİTEYİ ARKADAŞIM ASUMAN TAVSİYE ETTİ BANA...DAHA 2-3 GÜN OLDU SİZİNLE TANIŞALI.ÖĞRENECEK ÇOK ŞEYİM VAR...UMARIM BU SİTEMLERİNİZ BANA YÖNELİK OLMAZ.BİLGİSAYARI DAHA DİKKATLİ KULLNMAYA ÇALIŞACAGIM;)

Tepki Skoru
0
allah kolaylık versin.hatırlamıyorum ama inşallah ben söylediğiniz hatalardan bi tane yapmamışımdır.bu site gerçekten çok güzel.sevgili yöneticimiz işinizde çok başarılısınız.başarılarınızın devamını diliyorum.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar bu site benim değil. Bu siteler hepimizin.Onları beraber ya daha yukarı taşıyacağız yada daha aşağı indireceğiz.
Lütfen kural ihlalleri yapanları,özel mesaj da veya forum da sizleri rahatsız edenleri lütfen benden beklemeden önce siz uyarın.Forumda veya okuloncesi.org da yanlıslıkla başmıssınızdır 2-3 kere cıkmıstır aynı yazı ona lafım yok yanlış anlamayın olabilir.Bakın biraz önce serapgumus adlı arkadaşı banlamak zorunda kaldım.3 defa uyarmama rağmen aynı şeyleri yapmaya devam etti.Herkesin özeline "skalkldj" , "okjdas" v.s. gibi anlamsız kelimeler yolluyor.Kimisine merhaba filan demiş ama iş olsun diye.Puan alabilirmiyim diye siteden bu hareketi yapıyordu.1 değil 2 değil 3 tede aynısını yapınca banladım.

Tepki Skoru
0
sayın yöneticimiz sizi yorduğumuz için özür dilerim.yukarıya yazdıklarınız çok doğru.bazen ben bile cevap yazıp puan almak için yazılmış olsa bile aynı şeyleri yazıp gönderiyorum.ama puan kazanıp kitap almayı çok istediğim için yapıyorum.kitap kazanmak için başka koşullarda olsa.herkesin 1 kitap kazanma hakkı olsa nasıl olur.böylece herkesin kitabı olur ve puan kazanmak için sürekli birşeyler yazmaz.sitemiz için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Evet sadece 1 kişi için bu kural bozuldu ama bundan sonra almayanlara vereceğim.Ayrıca okuloncesi.org da puan işinde köklü dğeişiklikler yapmayı düşünüyorum.Anket ve yorumlarıda iptal edeceğim sanırım.

Tepki Skoru
0
cidden çok üzüldüm gerçekten işiniz çok zor Allah yardımcınız olsun hatalarım mutlaka vardır özür diliyorum....

Tepki Skoru
0
ilk üye olduğum zamanlarda bir çok hata yapmışım ki sayın yöneticimiz beni uyarmıştı. ama ben küsmedim ve daha dikkatli olmaya başladım. bence herkes hatasını kabullenmeli.sanırım artık fazla hata yapmıyorum yöneticimiz uyarmadığına göre:):)
arkadaşlar daha dikkatli olalım lütfen!!!kuralları okuyalımve yöneticimizi yormayalım..

Tepki Skoru
0
ben kötü bir bilgisayar kullanıcısıyım bir kere şifre için sayın yöneticimizi rahatsız ettim bazende kitap kazanabilmek için aynı mesajı yolladım ama kitap kazanmayı çok istediğim için yapıyordum diyorum bundan sonra çok dikkatli olucam ama onun dışında kurallara uymayan bir şey yaptığımı düşünmüyorum yaptıysamda özür dilerim sayın yöneticim

Tepki Skoru
0
gerçekten işiniz çok zor,yok artık bu kadarı da yapılmaz diyorum ama umarım farkında olmadan ben de yapmıyorumdur.Bu işi büyük bir fedakarlık,okul öncesinin tek adresi olan forumumuz için daha dikkatli olmalıyız, Selçukaydın Allah sana sabır ve kolaylıklar versin...Emeklerin için teşekkürler..

Tepki Skoru
0
Selçouk Bey eğer bende böyle birşey yaptıysam özürdiliyorum.Bizi uyarmanız çok güzel birşey.Ayrıca bu siteyi size borçluyuz.Bunun için uyarılarınıza kızmaya,küsmeye hakkımız yok.Teşekkürler uyarınız için.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Buyrun herkes görsün diye yine anketler bölümüne bakabilir. Asden yapmıs yapacagını (askinden@hotmail.com ) ...

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Bu da aldatmacanın yeni boyutu...
Resimlerdeki yazanın ip numarasına dikkat edin.Hepsi aynı kişi.Soruyu soranda cevap verende...
Gereksiz yere sitelerimizi kirletenleri kınıyorum...
[IMG]http://image01.yuklet.com/files/1/thumb/2c2be7cb-aldatmaca-thumb.jpg[/IMG]
[IMG]http://image01.yuklet.com/files/1/thumb/1eb65da6-aldatmaca2-thumb.jpg[/IMG]

Bundan sonra neler yapıldığını aynen buraya yazacağım arkadaşlar.Basit hataları değil yanlış anlamayın.Kimseyi rencide etmek değil amacım.Zaten ismi cismi maili filan yayınlamıcam sadece ne yapıldığını görmeniz açısından yazacağım.

Tepki Skoru
0
valla gülmekten baska bir sey yapamiyorum... insanlarin oldugu her yerde oluyor bunlar... yine de sansli sayilirsin. bazilari sirf kufur etmek icin bile uye olabiliyor... En azindan oyleleri yok... :D

az once ben de hangi okulda gorev yapiyorsunuz basliginda gordum. ayni konu 7-8 tane acilmis :D herhalde 1 tane acilinca gorulmeyecegini saniyorlar :D

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle