Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

MÜZİKLİ DRAMATİZASYON

Tepki Skoru
0
ARKADASLAR ÖNE ARKAYA SIÇRAMA,DİNLEDİKLERİNİ MÜZİK YOLUYLA İFADE ETME,OYUNA VE MUZİGE UYGUN ARAC GEREÇ SEÇME.
BU YÖNERGELERLE İLGİLİ TAM BİR MÜZİKLİ DRAMATİZASYON PLANA İHTİYACIM VAR AMA BU YÖNERGELERLE İLGİLİ OLMASI ŞART...
YARDIMLAINI BEKLİYORUM ÇÜNKÜ ÇOK ONEMLİ:(

Tepki Skoru
0
ya yararı olur mu bilmiyorum ama aklıma ilk gelen buydu...dik dur dik dur kardeşim koy elleri beline sallan sallan kardeşim sonra eller yerine kolları öne uzat sonrada yukarıya....diye gidiyo ama dramatizasyon diye algilar mısın onu bilemem...yönergeler açısından açık ve net olduğu için söledim umarım bulursun aradğını...

Tepki Skoru
0
tşk arkadaslar hallettım ben o konuyu:D
sızınde bılgınıze hanı muzıklı dramatızasyon dendıgınde gozunuzde buyutursunuz ya bende ole yaptım.ders notlarımı karıstırınce kendı ıcınde bolumlere ayrıldıgını gordum mesela bızım yaptırdıgımız sarkılı oyunlar muzıklı dramatızasyon örneklerıymıs.....
yınede tşk mucks;)

Tepki Skoru
0
ya bende bulamıyom bide bana örnek verin bide yarın uygulama sınavımız war lütfen bide bana bulun lütfnnn

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle