Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Müsameree

Tepki Skoru
0
arkadaslar müsamere için fikirlere ihtiyacım var .yardımlarınızı bekliyorum.bulabileceğim bi sayfa biliyormusunuzz.tesekkür ederim

Tepki Skoru
0
defile

hareketli bir müzik eşliğinde başlar.çocuklar sahne arkasından sırayla çıkarlar.önce bir marka ismi belirlenir.bu bir çocuk ismi olur.ilk çıkan çocuk sahnede manken gibi iki tur yürür.mikrofonun önünde durunca müzik kesilir. (erkekler için hazırlandığını varsayarak anlatıyorum kızlara da uygulanabilir.) çocuk gömleğini göstererk "gömleğim ömer den (bu da marka olarak seçilen isim ) der. sonra sahnenin en arka tarafına geçer ve orada müziğe uygun dans etmeye başlar.sonra her çocuk aynı şekilde farklı bir giyeceği ve ya aksesuarı gösterir. (pantolon,şapka,kemer,ceket,gözlük,yelek vb.)

bütün çocuklar çıktıktan sonra marka olan çocuk bornozla koşarak sahneye gelir ve mikrofonun önüne geçerek seyirciye "benim adım ömer eşyalarım çalınmış gören oldu mu?" der (telaşlı bir şekilde.)

sonrasında arkasına bakarak kıyafetlerini giyerek dans eden çocuklara şaşkın bir yüz ifadesiyle bakar ve onları arkalarından kovalayarak (sırayı bozmadan)sahneden çıkışlarını sağlar.

yoruldum bi ara birkaç tane daha yazarım

Tepki Skoru
0
pavrinin defilesine bayıldım çok eğlenceli olur.
hareketli müzikler eşliğinde step çalışmaları,kızlara kına gecesi,erkeklere recebim gibi müziklerde uygun dans figurleri bulabilirsin.

Tepki Skoru
0
yardımlarınız için tesekkür ederim.defile fikrii gercenten güzell :)

Tepki Skoru
0
beğendiğinize sevindim şimdiden kolay gelsin

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00