Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Müsameree

Katılım
13 Mar 2007
Mesajlar
2
Tepki Skoru
0
Puanları
0
arkadaslar müsamere için fikirlere ihtiyacım var .yardımlarınızı bekliyorum.bulabileceğim bi sayfa biliyormusunuzz.tesekkür ederim
 
Katılım
14 Mar 2007
Mesajlar
80
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
42
defilehareketli bir müzik eşliğinde başlar.çocuklar sahne arkasından sırayla çıkarlar.önce bir marka ismi belirlenir.bu bir çocuk ismi olur.ilk çıkan çocuk sahnede manken gibi iki tur yürür.mikrofonun önünde durunca müzik kesilir. (erkekler için hazırlandığını varsayarak anlatıyorum kızlara da uygulanabilir.) çocuk gömleğini göstererk "gömleğim ömer den (bu da marka olarak seçilen isim ) der. sonra sahnenin en arka tarafına geçer ve orada müziğe uygun dans etmeye başlar.sonra her çocuk aynı şekilde farklı bir giyeceği ve ya aksesuarı gösterir. (pantolon,şapka,kemer,ceket,gözlük,yelek vb.)

bütün çocuklar çıktıktan sonra marka olan çocuk bornozla koşarak sahneye gelir ve mikrofonun önüne geçerek seyirciye "benim adım ömer eşyalarım çalınmış gören oldu mu?" der (telaşlı bir şekilde.)

sonrasında arkasına bakarak kıyafetlerini giyerek dans eden çocuklara şaşkın bir yüz ifadesiyle bakar ve onları arkalarından kovalayarak (sırayı bozmadan)sahneden çıkışlarını sağlar.

yoruldum bi ara birkaç tane daha yazarım
 
Katılım
13 Mar 2007
Mesajlar
32
Tepki Skoru
0
Puanları
0
pavrinin defilesine bayıldım çok eğlenceli olur.
hareketli müzikler eşliğinde step çalışmaları,kızlara kına gecesi,erkeklere recebim gibi müziklerde uygun dans figurleri bulabilirsin.
 
Katılım
13 Mar 2007
Mesajlar
2
Tepki Skoru
0
Puanları
0
yardımlarınız için tesekkür ederim.defile fikrii gercenten güzell :)
 
Katılım
14 Mar 2007
Mesajlar
80
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
42
beğendiğinize sevindim şimdiden kolay gelsin
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst