Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Minik Palyaçolar 23 Nisan

Tepki Skoru
0
Çoook şekerler yaaa:D Bakalım benimkiler nasıl olacak:) Teşekkürler

Tepki Skoru
0
23 Nisan 'da minik öğrencilerimin yaptığı palyaço gösterisi. Bahçıvan pantolon üzerine çeşitli kumaşlardan şekiller kesilip dikildi.Birkaçının kıyafeti terziye diktirildi.Saçlar ince külotlu çorap üzerine makarna yünleri kesilerek yapıştırılıp hazırlandı.Göbeklerine balon şişirip koyduk. Yüzlerini de zararsız boya ile boyadıktan sonra sim döktük.

Tepki Skoru
0
tipleree bak yaa..:D:D:Dçokk şekerlerr hepsideee..pinpon topu burnumuzdaa..biz sevimlii palyaçoyuzz...:D:D:D:Dçokk yakışmışş palyaçoolukk onlaraa...yiyesimm geldii hepsinidee...çokk başarılıı olmuş..teşekkürr ederimm öğretmenimm...

Tepki Skoru
0
:) ay allam allam yeyim ben sizii çok sevimli olmuşlar tebrikler!!

Tepki Skoru
0
güzel yorumlarınız için ben teşekkür ederim.:36_3_12:

Tepki Skoru
0
hepsi çok şeker. birde ikinci msjda nasıl yaptığınızı açıkladığınız için ayrıca teşekkürler.hangi müzik eşliğinde oynadılar acaba?

Tepki Skoru
0
Palyaço şarkısı ile oynadılar.Şarkı cd de track dosyasında olmasaydı onu da gönderecektim ama teknik konular ile ilgili bilgim yok gönderemedim.

Tepki Skoru
0
ikinci mesajdaki açıklama için ben de çok teşekkür ediyorum..

Tepki Skoru
0
Resimde olan peruklar yünlerin çoraba sırayla yapıştırılması ile yapıldı.Aşağıdaki resimde gördüğünüz peruk bu 23 Nisan 'da oynatacağım oyun için hazırladım.Hazırlanışı şöyle:
Öncelikle ince çorabın üst kısmını kesip düğüm yapıyoruz.Düğüm yapılan yer daha sonra iç tarafa çevriliyor.Daha sonra yünleri istediğimiz uzunlukta kesip hazırlıyoruz.Yünleri fazla uzun kesip kesmeyin.Ben biraz ziyan ettim de:)) (makarna yünü,normal yün kullanılabilir,peruğun tersten görüntüsü)
[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/e6f9a6848371b021213530cabc5762da.jpg[/IMG]

Ardından çorabın geniş kısmından başlayarak sırayla tığla yünü tek tek geçirip bağlıyoruz.Biraz zahmetli gibi görünsede bittiğinde çok güzel oluyor.

[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/b3dfb4057ddedfb69eff87e834efe3d3.jpg[/IMG]

En sonda çocukların başına geçirip uzun olan yerleri kırpıp tamamlamış oluyoruz.Arzuya göre kurdele,pullar,boncuk ile peruk süslenebilir.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Kolay gelsin.

[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/8ff73befd8e3c3a476aa99014f20ba10.jpg[/IMG]

Tepki Skoru
0
beria' Alıntı:
23 Nisan 'da minik öğrencilerimin yaptığı palyaço gösterisi. Bahçıvan pantolon üzerine çeşitli kumaşlardan şekiller kesilip dikildi.Birkaçının kıyafeti terziye diktirildi.Saçlar ince külotlu çorap üzerine makarna yünleri kesilerek yapıştırılıp hazırlandı.Göbeklerine balon şişirip koyduk. Yüzlerini de zararsız boya ile boyadıktan sonra sim döktük.
Aynı şeyi velilerime önerdim ama nerdeee....İstemedilerr...ben de hazır aldım daha doğrusu kiraladım..Çok hoş olmuş çocukların:36_1_21:

Tepki Skoru
0
dünya şekeri olmuş hepsi.paylaşmınız için teşekkürler arkadaşım

Tepki Skoru
0
helal olsun hocam ugraslarınız için sizi tebrik edıyorum ... çocuklarınızda çok tatlılarmış.

Tepki Skoru
0
sızınkıde cok guzel olmus emegınıze saglık bende bu ornegı sıtede gormustum bu 23 nısan bende yaptırıyorum ama ben saclarını beyaz orguden olan namaz takkesı sapkası denılıyo onun uzerıne yaptırıyorum. veleıler kalın ıple tıgla uzerıne gecırırıyolar o cok daha kolay oluyo yaptırmak ısteyen atkadaslara farklı bı onerı olsun umarım ısınıze yarar

Tepki Skoru
0
harika olmuşlar ::) tebrik ederim hocam.

1 ay kaldı ve çok karasızım. kız erkek karışık mı oynatsam ? bende palyaçoları düşünüyorum. 7 erkek 12 kız öğrencim var. bir de damat oyununu düşünüyorum. fikrinizi söyler misiniz arkadaşlar ? :(

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle