Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Mezunlar Buluşması

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar. dokuz eylül okul öncesinden mezun olacak arkadaşlarım....
bugün ışık hocanın dediklerinden sonra bizde böyle birşey yapalım diye düşündüm veee burada form açtım. inşallah her birimiz atandıktan sonra ya da mesleğimizi yaptıktan sonra yine birlikte olalım istedim.(en azından int.üzerinden dimi ama)
hadi arkadaşlar sizleri bekliyorum...
görüşmek dileğiyle  :4:

Tepki Skoru
0
eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet öpücükler arkadaşımmm :)

Tepki Skoru
0
selamlar herkese sanırım pek kımsenın bu forumdan haberı yok ama yavas yavas herkes ogrenır.Böyle bir forum açmakla cok iyi etmissiniz.Herkese cok selam

Tepki Skoru
0
arkadaşlar mezun olduk birbirimizi unuttuk walla
ben handan
karabağlarda bir okulda usta öğretici olarak çalışıyorum
sizler nerelerdesiniz?

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar ben bu siteye daha yarım saat önce üye oldum bende 9 eylül 2005 mezunuyum
şuanda tekirdağda öğretmenlik yapıyorum bzim mezunlardan benim maili gören olursa çok sevinirim okulumu çok özledim öğrenciliğin izmirin tadını çıkarın arkadaşlar hapiniz sevgiler

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar ben handan gökcen. 2006 mezunuyum. izmir de bi okulda usta öğreticilik yapıyorum.okula gittim gördüm. ama aynı dönemindeki arkadaşların olmayınca okulun hiç bir tadı yok emin olabilirsiniz. kadrolu görev yapan arkadaşlar sizin adınıza sevindim. Allah bize de nasip eder inşallah.
:)

Tepki Skoru
0
ozlemvarlik250' Alıntı:
slm arkadaşlar ben bu siteye daha yarım saat önce üye oldum bende 9 eylül 2005 mezunuyum
şuanda tekirdağda öğretmenlik yapıyorum bzim mezunlardan benim maili gören olursa çok sevinirim okulumu çok özledim öğrenciliğin izmirin tadını çıkarın arkadaşlar hapiniz sevgiler
özlemciim biz şükriye, gülçin ve sevgi meajını gördük....seni yalnız bırakmayalım dedik 2005 mezunları olarak...biz sakaryanın karasu ilçesinde çalışıyoruz...yolun düşerse bekleriz :)

Tepki Skoru
0
bu arada handan, gökçe ve damla sizlerle de az ders almadım ben :) tanırsınız siz beni ;)

Tepki Skoru
0
aaa
incila
mutlaka
tanıyoruzdur ama bak şimdi mrk etttim ben :)

Tepki Skoru
0
şükriye ben sizin üst dönemden...kendi sınıfımdan çok sizinle ders aldım :) bir de gülşah vardı...benimle birlikte sizinle ders alan :)

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar 2004 mezunlarını arıyorum nerdesiniz OLCAY

Tepki Skoru
0
aa
selam şükriye, hatırladım seni
nasılsın neler yapıyorsun? öğretmenlik yapıyomusun nerelrdesin?

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar ben ilk mezunlardan serdal 2002 mezunları nerelerde acaba bir tek mustiyle görüşebiliyoz bu arada dokuz eylül mezunu olup sivasta çalışan varsa beklerim ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU /MERKEZ

Tepki Skoru
0
musti nerelerdesin be kanki bizim sınıf gene bihaber bu siteden anlaşılan aslıya selamlar.gene evrak varmış milli eğitime gidecem görüşürüz sonra

Tepki Skoru
0
selam serdal,kolay gelsin sana.bizim sınıf herzamanki gibi offline.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle