Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Mesleklerle İlgili Etkinlik

Tepki Skoru
0
meslekler konusunda etkinlik arıyorum güzel şarkı tekerleme sanat faaliyeti drama vs olabilir orjinal olursa sevinirim şimdiden tesekkür ederim:36_3_12:

Tepki Skoru
0
arkadaşım ben meslek köşeleri hazırlamıştım üç köşe kurdum sınıfa oyun etkinliğinde de bu köşelerde oynadık çocuklarla..... inanılmaz zevkli oldu tavsiye ederim... ben doktor, kuaför ve manav köşesi yaptım...bence birçok amacın kazandırılabileceği güzel bi etkinlik :)

Tepki Skoru
0
Ben yıl sonu gösterisi için erkek öğrencilerime meslekler oyununu oynatacağım. Hepsi farklı meslek gruplarına ait kıyafet giyecekler. Mesleklerle ilgili şiirlerini söyleyecekler. En sonunda da çok çalışkan olmalıyız şarkısını hep beraber söyleyecekler. Fakat öncesinde kıyafetleri ile birlikte defile yapmalarını istiyorum. Bunun için de uygun ritmik bir şarkı bulamadım bir türlü. Yabancı, türkçe, çocuk şarkısı da olabilir. Bu konuda bana yardımcı olabilecek şarkı önerisi yapabilecek arkadaşlarım olursa memnun olurum. Teşekkür ederim:)

Tepki Skoru
0
CİMİ HOCAM DEFİLENİZ İÇİN SON ZMANLARDA ÇOK MEŞHUR BİR MÜZİK VAR.YABANCI SADECE MÜZİK.DJ CRAZYBLEAD&&DJ KÖKSAL to suffer a lot diye geçiyor bende bu isimle arama yaparsanız hemen bulursunuz.hoş bir müzik.inşallahişinize yarar

Tepki Skoru
0
derin_semra' Alıntı:
meslekler konusunda etkinlik arıyorum güzel şarkı tekerleme sanat faaliyeti drama vs olabilir orjinal olursa sevinirim şimdiden tesekkür ederim:36_3_12:
Benim daha önceden siteye koyduğum "Meslekler Oyunu" tamamen orjinaldir (kendim geliştirdim), rahatlıkla kullanabilirsiniz, hatta değiştirip, geliştirebilirsiniz.

Kolay gelsin..

Tepki Skoru
0
esmaögretmen' Alıntı:
CİMİ HOCAM DEFİLENİZ İÇİN SON ZMANLARDA ÇOK MEŞHUR BİR MÜZİK VAR.YABANCI SADECE MÜZİK.DJ CRAZYBLEAD&&DJ KÖKSAL to suffer a lot diye geçiyor bende bu isimle arama yaparsanız hemen bulursunuz.hoş bir müzik.inşallahişinize yarar
Hocam hemen arayacağım, ilginiz ve öneriniz için çoook teşekkür ederim :)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle