Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

MEF 2004 II. Öğretim Mezunları

Tepki Skoru
0
Mef 2004 II. Öğretim mezunları neler yapıyorsunu? Atamalarınız yapıldı mı? hangi illerdesiniz? Paylaşalım dertleşelim...

Tepki Skoru
0
YELİZ HANIM M ŞUBESİNDEN SİZDE BURDASINIZ ÇOK GÜZEL YA.İSKENDERUNDA GÖREV YAPIYORUM BU YIL GELDİM DAHA ÖNCE HAKKARİ YÜKSEKOVADAYDIM SEN NERELERDESİN PARDON YAAAAAA BENDE K ŞUBESİNDEN HASAN BELKİ UNUTMUŞUNDUR BAŞARILAR

Tepki Skoru
0
merhana Hasan ya da rumuz Vuslat110 :) nasılsın hasan neler yapıyorsun? Ben İstanbuldayım hala özel bir kurumd çalışıyorum ama işi büyüttüm sorumlu müdürlük yapıyorum :) kpss ye bir kaç kere girdim olmadı bende bıraktım özelde devam ediyorum falan seni gördüğüme çok sevindim daha doğrusu mesajını gördüğüme çok sevindim buraya geldiğinde sık sık mesaj at çok mutlu oldum yaaa kendine iyi bak hoşça kal...

Tepki Skoru
0
yeliz hanım başarılarının devamı dileklerimle selçuklu birilerini görmek çok güzel bundan sonra hergün mutlaka burdayım.bu arada 4 m den zeynep san çok çok selam iletiyor.

Tepki Skoru
0
nasıl yani evlendiniz mi? Gerçekten mi? Harika hadi yaa acayip sevindim Zeynep neler yapıyor? Kendinize çok iyi bakın harikasınız...

Tepki Skoru
0
2004 kasım ayında evlendik darısı başında mı yoksa başına mı diyeyim ? zeynepte burda iskenderunda rehabilitasyon merkezinde çalışıyo mezun olduğunda girmişti hala devam ediyo kpss den 70 aldı inşaallah şubatta sözleşmelide olsa gitmeyi düşünüyor.

Tepki Skoru
0
ya zaten 2004 te mezun olduk ne çabuk :) ben de bu sene eylül de evlendim daha yeniyim yani :) İnşallah bu şubat atamasında da zeynep atanır. Ee neler yapıyorsunuz Zeynep'in cep numarası hala aynı mı? Yani yıllıkta yazan numara? Mahmut ile Fatma ne yaptı biliyor musunuz? Kendinize çok iyi bakın... Bi günde Zeynep mesaj yazsın yaa :)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar merhaba sizleri hatırlıyorum gibi bende mef 2. öğrt. L şubeden miray bende yuksekovadaydım 50.yıl ilköğretim okulu fatma ile mahmutu bende tanıyorum..herkese slm sevgi

Tepki Skoru
0
hocam eşiniz askedi galiba dimi ben de fatih sultan mehmet ilköğretim okulundaydım bende hatırladım sizi

Tepki Skoru
0
zaten fatma ile mahmut, zeynep ile hasan dillere destan :) kafiyeli de oldu :) miray sana da selamlar... şimdi neler yapıyorsun???

Tepki Skoru
0
merhaba evet eşimden dolayı yüksekovadaydım şimdi giresundayım.iyiyim hala atanamadım usta öğreticilik yapıyorum..memnunum okulumdan..siz nerdesiniz suan?görüşmek üzere sevgiler...

Tepki Skoru
0
merhabalar Miraycım naber yaa?
Seni burda görünce çok şaşırdım
Bende L şubesinden Ülkü
Herkese merhabalar

Tepki Skoru
0
Selam Ülkü nasılsın bakalım beni hatırladın mı? M şubesinde Betül vardı aynı yurtta kalıyordunuz biz Betül ile birlikte takılırdık genelde hatırlayabilecek misin bakalım?? Eee nasılsın neler yapıyorsun kendine iyi bak hoşça kal...

Tepki Skoru
0
Aaa evet hatırladım iyiyim saol atanamadım bende
İnatla kursa gidiyorum
Ben zaten şeker fab. çalışıyodum
Hala ordayım hemde dersaneye gidiyorum
2,5 yıllık da evliyim tabi bu arada

Tepki Skoru
0
ülkü bende seni gördüğüme sevindim. bende atanamadım canım busene eşimin doğu görevi bitti yuksekovadaydık:(cok zor günlerdi doğrusu...giresundayım suan bende dersaneye gitmeyi planlıyorum artık bireysel olmuyor sınava calışmak takviye gerekecek....!canım diğer arkadaşlardan haber alıyormusun ben aslı apo ramazan çiğdem özden zehra ile görüşüyorum sen kimlerle görüşüyorsun gördüklerine slm söyle canım.sevgiler

Tepki Skoru
0
ülkücüm evliliğin hayırlı uğurlu olsun inşallah bu sene ki sınavda atanırız çünkü bende atanamadım gerçi işim rahat özel bi okulda idari bölümde çalışıyorum ama olsun bu sene atanamazsak işimiz git gide zorlaşacak çünkü her yıl yeni mezunlar geliyor
miraycım apo'ya M şubesinden Yeliz'in selamı var der misin? Keşke onlarda foruma katılsalar Selçuk mezunları artsa neyse görüşmek üzere arkadaşlar... Kendinize iyi bakın...

Tepki Skoru
0
Miraycım bende seni gördüğüme çok sevindim canım
Ben Funda (İzmir Karşıyaka'da görev yapıyo, nişanladık yaza evlendirecez), Nihal (Konya/Ilgın'da görev yapıyo, yazın evlendirdik, eşlerle de tanıştırdık gidip geliyoruz), Çiğdem Yalçın (o da yazın evlendi, Maraş'a atanmıştı zaten, eşi de orda), Esra Durna (Eskişehir'e atandı, eşi de orda öğretmen, 3 aylık hamile) görüşüyorum. Sende yazsana görüştüklerin neler yapıyo kimler atandı?
Dersaneye gitmekte geç kalma canım, rakipler çok güçlü, herkes harıl harıl çalışıyo...
Bir de hangi saatlerde forumdasın genelde, ben akşama kadar bilgisayar başındayım zaten, sende çevrim içi olduğunda görüşürüz...
Byess

Tepki Skoru
0
ülkü bizde aslı bursada calışıyor,özdenide evlendirdik tanerle adanada,zehra ben ciğdem atanamayanlardanız...ciğdemde evli özek okulda görevli..zehra memleketinde ders üçretli calısıyor benim gibi..apo ramazan hasan askerde...burhan maraşta..setac atandı doğuda görevli.haberler bunlar

Tepki Skoru
0
bu arada konya nasıl cok özledim orayı yazın eşim oraya gelecek.bende gelmeyi düşünüyorum görüşürüz inş.ben öğleden sonra giriyorum nete

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle