Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Marmarada okuyan arkadaşlar bi sorum var yardım edebilirmisiniz

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben bu sene össye girdim.okul öncesi öğretmenliği tercih edicem inşallah.yanlız merak ettiğim bir husus var.acaba kapalı arkadaşlar nasıl okuyolar yani peruğa falan izin veriliyo mu?bilginiz varsa lütfen yardımcı olun çok önemli benim için tercih süresi başlamak üzere ve ben hala teredütteyim.

Tepki Skoru
0
Merhaba Dilruba38

İlk önce senin için hayırlısı olsun diyorum.İnşallah istediğin gibi olur.Ben bu sene mezun oldum Marmaradan...
Kapalı arkadaşlarım kapıda başlarını açıp giriyorlardı maalesef cnm.Perukla gelenlerde vardı..Peruk için bir sıkıntı yaşanmıyordu..

İnşallah şanslı Marmaralılardan biri olursun;)

Tepki Skoru
0
peruk konusunda sıkıntı yok yani teşekkür ederim hayırlısı olur inşallah

Tepki Skoru
0
selam dilruba38
ben de bir kapalı öğrenci olarak okula perukla giriyorum.bu konuda bi sorun yaşanmıyor, için rahat olsun..inşallah sınavdan başarılı bi sonuç alırsın ve bizim aramıza katılırsın.. :)

Tepki Skoru
0
merhaba dilrubacım..benimde kapalı arkadaşlarım var ve girişteki kabinde başlarını açıp giriyolariidileyen peruk kullnabiliyor elbette...için rahat olsun...istediğin ünv ise gel katıl aramıza..marmaranın okul öncesi öğretmenliği bölümü gayet güsel ve keyfli bir bölüm....okul öncesi anlamındada gayet kaliteli bir müzik eğitimi alcaksın 2.sınıfta.. dilerim tercih sonuçaların sana mutlu bir hayatın kapısını aralatır...

Tepki Skoru
0
bende marmaradayım,kapalı biçok arkadaşım var.kampüs girişinde başlarıını kabinde açıp giriyorlar.ayrıca kampüs ve sınıfatada perukla dolaşabiliyorlar.için rahat olsun.hayırlı olsun senini için...marmaralı olmak güzel bi duygudur...

Tepki Skoru
0
senin içinde hayırlısı olsun hiloşşş53
.hiç belli olmaz belkide kendini marmarada bulursun inş.

Tepki Skoru
0
teşekkürler arkadaşlar yaptık tercihimizi bakalım ilk tercihim boğaziçi ikinci marmara ama hayırlısını istedik hep hayırlısı olur inşallah hilal arkadaşım senin de gönlüne göre olur inşalah....

Tepki Skoru
0
hadi hayırlısı olsun dilbura 38.mutlu olcağın yere yerleşirsin inş.güzel haberlerle karşılaşman dileğiylee.

Tepki Skoru
0
bende marmara mezunuyum biz de başımızı kampus girişinde açardık peruk takan arkadaşlar vardı. bazı derslerde hocalardan peruk çıkarılmasını isteyenler olmuştu ama abartılacak kadar büyük sorun değil. umarım kazanırsın...

Tepki Skoru
0
bende bişey söylemek istiyorum kişisel görüşüm bu dilrubacım..sen muhakemsını yap artık..ben marmarada okulöncesi okuyorum 3.sınıfım.. bence okul öncesi okuyacaksan marmarada okuyacaksın.. çünkü alanında en iisi.. boğaziçini bence yazmasan da olur.. okul öncesi teorik olarak okunacak bi bölüm deil.. uygulama ağırlıklı olmalı bunu da en ii yapan üni marmara benim çeşitli üniversitelerde okul öncesi okuyan arkadaşlarımdan biliyorum...allah gönlüne göre versin tabi ki ama bence bunu göz ardı etmemekte yarar var....benden bu kadar kib.. başarılarrr..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle