Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Mardin merkez 74.yıl imkb ana okulu

Tepki Skoru
0
merhabalar ben aranıza yeni katılıyorum.adım duygu mardin merkez 74.yıl imkb ana okulunda öğretmenim. çukurova üniversitesinden geçen yıl mezun oldum eğer öğrenci arkadaşlardan ödev veya fikir konusunda sıkıntı yaşayan veya öğretmen arkadaşlardan uygulama ile ilgili paylaşımda bulunmak isteyen olursa ben buradayım.her türlü paylaşıma açığım çünkü mardinde körelmek istemiyorum.
herşey gülümseyen gelecekler için.

Tepki Skoru
0
MERHABA DEĞERLİ ARKADAŞIM.NASILSIN.TÜRKİYE NİN BİZİM GİBİ İDEALİST ÖĞRETMENLERE İHTİYACI VAR. BEN ŞU ANDA BİR ARAŞTIRMA YAPIYORUM.FEN DENEYLERİNİN 5-6 YAŞ ÇOCUKLARININ MESLEK SEÇİMİNE OLAN ETKİLERİ İLE İLGİLİ ETKİLERİNİ ARAŞTIRIYORUM.BEN DE ARTVİN DE GÖREV YAPIYORUM.

Tepki Skoru
0
Hoşgeldiniz paylaşımlarınızı bekliyoruz:)

Tepki Skoru
0
hoş geldiniz aramıza ögretmenim. yeni güzel körleşmeye başkaldırmak. umarım örnek alınacak idealist bir ögretmen olursunuz.

Tepki Skoru
0
hoşgeldiniz.asker öğretmenlik yaptım mardinde arıyorum oraları tekrar hoşgeldiniz

Tepki Skoru
0
duygucum hoşgeldin aslında eninde sonunda burda da beni bulacağını biliyodum.neyse tekrar ve tekrar söylüyorum okulun harika okulunun ve mardinin kıymetini bil.görüşmek üzere....

Tepki Skoru
0
kızıltepe mehmetçik t.ö.d i.ö.o anasınıfı öğretmeniyim

Tepki Skoru
0
herkese selam
her an sizin gibi paylaşımcı arkadaşlar bulabileceğini düşünmek cesaret veriyor

Tepki Skoru
0
meraba burda ben de yeniyim.ben de mardin'de görev yapıyom.ama son cümlene gücendim.mardin'de niye körelecen ki.. bide merkezdesin.saygılar

Tepki Skoru
0
slmlar bende mardin merkez dumlupınar ilköğrtde görev yaptım hakikaten mardin çok güzel mardinli olarak söylüyorum buınu inş kadrolu olarak tekrar mardinde görev alırım

Tepki Skoru
0
mrb. yakında göresecegiz bende k.tepe de görev yapıyorum 3.sınıf aof öğrencisiyim size staja gelecem.

Tepki Skoru
0
mrb. duygu hocam bende k.tepe görev yapıyorum aof3. sınıf öğrencisiyim bu sene staja size geliyorum

Tepki Skoru
0
Hangİ okuldasin sen bende kiziltepede gÖrev yapiyom...geÇen yil duygu hocanin okulunda staj yaptim.bu yil da k.tpe zÜbeyde hanimdayim...sana baŞarilar arkadaŞim...İnŞallah uygulama hocanla İİ anlaŞirsinnn :) :)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle