Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Malatya Merkez

Tepki Skoru
0
  ben malatya merkezde kadrolu olarak çalışıyorum. bu siteyi yeni keşfettim ve çok beğendim.
  :36_3_12:

Tepki Skoru
0
ankara etimesut açelya anaokulunda kadrolu 6 yıllık öğretmenim gercekten site oldukça güzel ve faydalı görüşmek üzere

Tepki Skoru
0
selam sezin. feyzullah taşkınsoy ilköğretim okulundayım.oraya tayinim yeni çıktı. bende fuzuli caddesinde oturuyorum. sitede benden başka malatyalı olmasına sevindim.

Tepki Skoru
0
çok küçük yaştan beri İzmir'de oturuyor olmama rağmen bende Malatyalıyım hatırlamıyorum bile olsun ama yinede memleketim çok sevindim aramıza katılmandan ötürü
bende şuanda Kırşehir'in Kaman ilçesinde görev yapıyorum
HOŞGELDİN ARKADAŞIM!!!!

Tepki Skoru
0
slmlar.malatyaya yeni geldim.tayinim şekerilköğretime çıktı.denizliliyim ama malatyayı çok beğendim.daha göreve başlamadım okul öncesi öğretmeni arkadaşlarımla diyalog kurmak isterim.:congratulationscut4

Tepki Skoru
0
slm malatyalılar ve malatya da çalışan arkadaşlar:)Ben de Çanakkale-biga kız meslek lisesinde çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni olarak çalışıyorum ve seneye malatyaya tayin isteyeceğim.Kız meslek lisesinde açık olup olmadığını merak ediyorum yardım ederseniz sevinirim.

Tepki Skoru
0
slmlar arkadşlar ben yasin malatya battalgzaide kadrolu olarak bu yıl basşladım.malatyalıyımsite mükemmel

Tepki Skoru
0
Merhaba arkadaşlar ben Ankaralıyım ama Malatyada çalışıyorum ama okul öncesi öğretmeni olarak değil başka bir kamu kurumunda çalışıyorum ve Anadolu Ünv.Açıköğretim Fak.Okul Öncesi Öğretmenliği 4.sınıfta okuyorum.Bu arada bende Fuzulide oturuyorum.

Tepki Skoru
0
slm emotion bende elazığ merkezde öğretmenimüniversitenin anaokulunda çalışıyorum elimde güzel bilgiler var sizinle paylaşmak isterim

Tepki Skoru
0
mrb. ben aslında sınıf öğretmeniyim.malatya merkezde il emrine atandım.bize okul öncesi eğitimi ile ilgili seminer verildi.ve nasip olursa bu hafta ana sınıfı öğretmeni olarak başlayacağım.çok heyecanlıyım.desteğinizi bekliyorum.umarım hakkıyla bu işin üstesinden gelirim

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle