Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Lütfen Okuyun ve Bana Bi Öneri de Bulunun!...

Katılım
11 Kas 2006
Mesajlar
33
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
32
[align=center]Selamünaleyküm Arkadaşlar,
Benim üç küçük yaramaz kardeşim var. Mahallenin eşkiyaları, gönlümüzün fatihleri, gözlerimizn nurları oaln üçküçük velet.
Bu üç yaramaz Bugs Buny kadar zeki ve yaramaz, Dufy Duck kadar aptal ve yaramaz, Tom ve Jery kadar yaramaz ve kavgacılar.
Onlarla evde en iyi anlaşan benim çünkü onlar gibi yaramazlaşıyorum :) (Ama onlar kadar yaramaz olamıyorum, olmam imkansız da :) )
Neyse onlarla bi sorunum var son zamanlarda. Haddinden fazla yaramazlık ve hatta terbiyesizlik yapmaya başladılar. Onlara küçük cezalar veriyorum, sevdikleri şeylerle tehdit ediyorum ama çok da doğru bulmuyorum.
Bana nasıl davranmam gerektiği konusnda önerilerde bulunursanız çok sevinirim.
(Forumda ki bi iki yazıya baktım ama yeterli olamadı maalesef :( Ya da ben yeterli bir araştırma yapmadım ama yapıcam söz :) )
[/align]
 
Katılım
11 Ara 2006
Mesajlar
22
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
46
YAŞINA GÖRE DEĞİŞİR CEZA YÖNTEMLERİ YAŞINI SÖYLERSEN YARDIM EDEBİLİRİZ SANA
 
Katılım
11 Kas 2006
Mesajlar
33
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
32
4,6.5 ve 8 yaşlarındalar ama söylememde yarar olucak gibi. Bunu yazdıktan sonra forumdaki yazılara daha çok dikat ettim ve kendi çapımda da az araştırdım ve şimi hamd olsun daha iyiyiz. Eskisi gibi miyiz diye sorulursa; pek değil maalsef :(
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst