Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Lütfen Çocuktur Diyerek Geçmeyelim

Tepki Skoru
0
HERKESE MERHABA!! BEN MERSİN ÜNV. 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BU MESLEĞİ HAKKINI VEREREK YAPABİLECEK ÇOK AZ İNSANIN MEZUN OLACAĞINA İNANIYORUM. BU SEBEBLE OKUYAN ARKADAŞLARIMIN BU İŞİ GEREKTİĞİ GİBİ ELE ALMALARINI VE ÖNEMSEMELERİNİ İSTİYORUM LÜTFEN ÇOCUKTUR DİYEREK GEÇMİYELİM!!!!!

Tepki Skoru
0
neden öle düşünüyorsun ki 4 yıl okuyan bir insan belli bir dereceye muhakak gelmiştir dimi ama?

Tepki Skoru
0
haklısın bence. bende mersin üniden geçen yıl mezun oldum. önemli olan aslında çoçuklaru sevmek ve ilgi göstermek.kolay gelsin size

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar ben Mersinliyim fakat diyarbakırda oturuyorum eşim askerdir.Anadolu unv açık öğretim fak.3.sınıf öğrencisiyim.4 yıldır usta öğreticilik yapıyorum.Bu süre içinde şunu öğrendim çocuğu sevmek çok önemli ama öğretmen olarak işini sevmek ve araştırmacı olmak alıcıları açık tutarak yeni bilgiler öğrenmeye meraklı olmak iyi yapılan işleri örnek almak çok önemli.Rica ediyorum kendi beyninizde bunu öğretebilirim dediğiniz bilgileri burada paylaşın bizi bunlar çok ilgilendiriyor çünkü

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle