Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

lütfen biri beni bilgilendirsin

Tepki Skoru
0
bişey sormak istiyorum 1 cocugum var eşim polis memuru izmirdeyiz. ben bu atamalarda doguyu yazacam. 1 yıl sonra eş durumundan eşimin yanına izmire gelebiliyormuyum. her hangi bir puan falan gerekiyormu. yani bu eş durumu oalyını anlamadım. direk eşimemi tabi oluyorum. ona gore tercihlerimi vercem. tşk ederim.

Tepki Skoru
0
aysegul hanım seneye eş özrü ataması için başvuru yapabilirsiniz fakat kesin gelip gelmeme konusunda hizmet puanınız belirleyici olacaktır. örneğin atandığınız kurum yılda 18 puan veriyor, sizde izmire eşinizin bulunduğu yere yakın yerleri tercih edeceksiniz. sizin puanınızdan daha çok hizmet puanı olan olursa(ki okul öncesinde diğer branşlara göre yeterince açık bulunuyor çok zorlanacağınızı düşünmüyorum) yerleşemezsiniz kılavuzda bu yıl olduğu gibi belirtilirse eş özrü atamaları yapıldıktan sonra boş kalan yerler için bi kaç gün içinde tekrar atama yapılır ve puanınız tutarsa yerleşirsiniz. yani işin özeti bulunduğunuz kurumun hizmet puanı önemli. umrarım faydalı olmuştur.

Tepki Skoru
0
çok teşekur ederim bunu bilmem iyi oldu ona gore tercih yapmaya calısırım.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle