Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Kurban Bayramı için kart - etkinlik - resim

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar yaklaşan kurban bayramı için velilere gönderilmek üzere çocuklara yaptırabileceğim kurban bayramı tebrik kartı örnekleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim..

Tepki Skoru
0
arkadaşımbir koyun resmininin üzerini pamuklarla süsleyip<yuvarlatılmış .koyununbaşınıda pullarla süsleyip çocuklara etrafından kestirip ikye katlanmış fon kartonunun üzerine yapıştırttırabilirsin.kartonun içinede not yazılabilir

Tepki Skoru
0
teşekkürler fadile.geçen senelerde de bunu yaptırdım.bu sene de farklı olsun istiyorum..

Tepki Skoru
0
kuzu resmi çizin yada resim bulabilirsiniz,beyaz kartona çizip onu boyayıp yada pamuklar yapıştırılır.Yeşil bir kartona büyük bir yuvarlak çizilir kesilir ve ikiye katlanır.Kuzu üzerine yapıştırılır. RESMİ NASIL GÖNDERECEĞİMİ BİLEMEDİĞİM İÇİN RESMİ GÖNDEREMİYORUM.

Tepki Skoru
0
kurban bayramı diye mutlaka koyun resmi yaptırmak zorunda değilsin.bu anlayış artık değişmeli bence.mesela,ön tarafında fon kartonundan yapılmış renkli çiçekler içi açılınca da çocukların resimlerinden oluşan bayramı çağrıştıran temalar şeklinde bir etkinlik yaptırabilirsin

Tepki Skoru
0
ben tuvavelet kağıdı rulosunu pamukla kaplatıyorum ağız kısımlarına koyunun baş kısmı arkayada arka bölmünü yapıştırttırıyorum.ayak kısınlarınıda katlayıp ayakta durmasını sağlatıyorum.ayrıca bayram notunuda koyunun ağız kısmını delip rulo yapıp deligi koyuyorum .çok hoş oluyor.

su2

Tepki Skoru
0
Bence koyun resimli kartlar hem estetik olmaz hemde bayramın güzelliğini sevgisini anlatmaz. Çocuklar zaten kurban kesileceğini biliyorlar Biz koyun keseceğiz mesajını kartla vermek yerine arkadaşın dediği gibi çiçekli kartlar hazırlanabilir.Örneğin fotoğrafını çekebilirsem yollarım

Tepki Skoru
0
BENDE ŞEFFAF PET BARDAĞIN İÇİNE PAMUK DOLDURUP ÜSTÜNE SİYAH KALEMLE AĞIZ GÖZ YAPIYORUM.İKİ TANEDE YANLARA UZUN BOYNUZ YAPIŞTIRIYORUM.BİR FAALİYET OLUYOR TABİKİ BU.KART OLARAK AKLIMA GELMEDİ

dsk

Tepki Skoru
0
bardağında yanına kurdelayla falan bir yazı bağla bayramınız kutlu olsun falan al sana kart

Tepki Skoru
0
TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR..BAYRAMA KADAR YENİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM..

Tepki Skoru
0
bende buyıl kapaklı kart hazırladım kapagın üzerinde ve içinde koyun resmi var üst kapaktaki koyunun içini makas yardımıyla oydum yani cıkardım içteki koyunu pamuk ile kapladım gerekli süslemeler artık size kalmış kapagın iç kısmına not yazdım ben denedim okulumdaki ögretmen arkadaslarım ck begendi belki işinize yarar

Tepki Skoru
0
arkadaşlar kurban bayramı için çok farklı bi kart yaptırmak istiyorum..koyun kuzu inek tarzı kartların dışında daha farklı önerileriniz varsa lütfen paylaşın :36_7_8: bi türlü yaratıcılığımı kullanamıyorum da :36_11_6::36_11_6:

Tepki Skoru
0
canım benim çok tşk ederim ilgilendiğinn için..bi deniyim bakalım yarın stajda:)

Tepki Skoru
0
çok güzel ama ayak kısmını nasıl katlayıp ayakta durmasını sağlıyon pek anlamadım

Tepki Skoru
0
ben de gül şeklini kestirip sim ve pullarla süsletip kagıdın iç kısmına mesajı yazdırdım

Tepki Skoru
0
sanırım mkwxw arkadasım bana söyledin benim yaptırdıgım kart ayakta durmuyor koyunu çizgilerin etrafından kesiyorum püskürtme etkinliği yapar gibi yani içini pamukla kapladım yani umarım acıklayıcı olmustur

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle