Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

KULAĞINI İYİ KAPA ÇIKMASIN

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ilk görev yerimde türkçe etkinliği sohbet ediyoruz hepsi karşımda sandalyelerinde oturuyorlar. çoğunluk hikayeye kaptırmış sandalyelerini geriye doğru itip sallanmaya başladılar. bende sandalyelerin geriye doğru itilmesinden çok korkarım. çünkü düşüp kafaları bi yere gelebilir. bu davranışı yapmamaları için çok uyardım tam o sırada içlerinden biri ayaklar havada vaziyeete yere düştü:36_1_19:
sinirlendim tabi gidip çocuğa baktım bişey yok neyseki kızmaya başladım kaç kere dedim size bu hareket tehilkeli. canınız acıyabilir. ama dinleyen kim beni söylediklerim bir kulağınızdan giriyor diğerinden çıkıyor dememe kalmadı.
tüm sınıf topluca kulaklarını kapadı. napıyosunuz dedim. ÖĞRETMENİM KAPIYORUZKİ SÖYLEDİKLERİNİZ  KULAĞIMIZDAN ÇIKMASIN DİYEEEEEEE
:36_11_6::36_11_6::36_11_6::36_11_6:
İYİ OLDU BANA BÖYLE CÜMLE KURARSAM  OLACAĞI BUDUR.CANLARIM YA NASIL ÖZLEDİM. BAK ANILARIM CANLANDI

Tepki Skoru
0
seninkiler de eğlenceliymiş Baran'cım ya.. bizim aklımıza gelmezdi böyle bir cevap.. süper.. paylaştığın için teşekkürler..

Tepki Skoru
0
çocuklar bir alem ve onlarla birlikte olmak çok güzel...

Tepki Skoru
0
kulak kapamak ha çok hoş ya.bizde de sürekli sandalyeyle sallanma ve arkaya düşme vakaları oluyor.ne yaptıysam bu alışkanlıklarını bıraktıramadım.payalşım için teşekkürler Baran Hocam. =)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle