Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Küçük ördek

Tepki Skoru
0
[align=center]bak şu küçük ördek ne hoş yüzüyor{2 kez}yüzüp giderkende dalıp çıkıyor{2} vak vaka vak vak vak vik viki vik vik vik{2} bak şu küçük ördek ne hoş yüzüyor{2} beyaz tüylerinden inciler akıyor{2}vak vaka vak vak vak vik viki vik vik vik{2} öğrenciler daire olurlar ortaya bir ördek seçilir. vak vak kısmında kollar vik vik kısmında popo hareket ettirilir. bu hareketlere bayılıyorlar.eminim sizin öğrencilerinizde sever.[/align]

Tepki Skoru
0
Çok güzel bir şarkı. Teşekkürler. Peki bu şarkının melodisi nasıl?Müzik marketlerde kasetini bulabilirmiyim?

Tepki Skoru
0
didemo' Alıntı:
Çok güzel bir şarkı. Teşekkürler. Peki bu şarkının melodisi nasıl?Müzik marketlerde kasetini bulabilirmiyim?
bulabileceğini sanmıyorum canım.hızlı bir ritimle söylüyorsun.beğendiğine sevindim.

Tepki Skoru
0
çok eğlenceli bi şarkıdır..teşekkürler

Tepki Skoru
0
ewet gerckten cok güzel bi sarkı ben okulda cocuklara ögrettim gerckten cok sewdiler ve herzamn sölemek istiyolar hareketleri falan cok hoslarına gidiyor

Tepki Skoru
0
çok güzellll BİR ŞARKI GERÇEKTEN. MÜZİĞİNİ EKLEYEMEZ MİSİNİZ...ÇOK ARADIM HİÇBİR YERDE YOOK.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..:110103_aphextwinz_p

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle