Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ktu trabzon mezunları

Tepki Skoru
0
merhaba duygu. antalyada rehabilitasyon merkezindeyim bir yıldır. sende iyi bak kendine. görşürz

Tepki Skoru
0
Selam DUYGU . FATİH Eğitime uğruyormusun? Hocalarla görüşürsen selamlarımı ilet.özellikle ümit hocaya,üzerimizde çok emeği var.. K.İ.B
BY

Tepki Skoru
0
Herkese Selam Ben 2oo2 Mezunuyum.2002 Mezunlari Benle İletİlerİŞİm Kurarsaniz Sevinirim....sevg

Tepki Skoru
0
merheba bende 2002 mezunuyum.konustugum arkadaslarım var.mehmetle, ugur la umranla nurcanla hakan la reyhanla sureyya ıle gorusuyorum.sanırım sen dıdemsın.ben esra...nasılsın?sevgıler

Tepki Skoru
0
merhaba ben de 2002 mezunuyum.benım konustugum arkadaslarım var ugur nurcan reyhan hakan umran sureyya ıle gorusuyorum.sen galıba dıdemsın.ben esra.nasılsın?...sevgıler...

Tepki Skoru
0
birol hüseyin derya duygu hepinize kucak dolusu sevgi ve selamlar ben ebru hepinizi çok özledim umarım görüşebiliriz kendinize iyi bakın hoşçakalın

Tepki Skoru
0
merhaba ebru. nerdesin ne yapıyosun. sende kendine çok iyi bak. görürşüz

Tepki Skoru
0
ben gümüşhanede çalışıyorum deryacım evlendim eşim de tayinini buraya aldı şimdilik memnunuz durumdan ama zaman ne gösterir bilemiyorum her şeyin hayırlısı inşallah sen nasılsın, özel çalışıyorsun yorucu oluyormu memnun musun? şimdilik hoşçakal sen de kendine iyi bak görüşürüz yine inşallah

Tepki Skoru
0
selam didem ben henüz üye oldum
bizden birilerini görmek çok güzel. 2002 mezunu ümran duran öztek

Tepki Skoru
0
inanmıyorum ya
selaö esra fatma sizleri sonradan fark ettim . sizleri gördüğüme çok sevindim esra nasılsın düğün sormak için arayamadım kusura bakma doğum telaşı falan derken. arıycam seni.

Tepki Skoru
0
selamlar ben yasemin 2005 mezunuyum 3 yıl kars'ta görev yaptım şimdi burdayım ama orayı çok arıyorum rahatmış onu anladım. Ama yine de tayin isteyen herkesin gönlüne göre olsun

Tepki Skoru
0
mrb ben de 2005 mezunuyum ama bizim zamandan kimse yok galiba sakaryada çalışıyorm

Tepki Skoru
0
mrb yasemin ben nuray sonradan gördüm seni nasılsın şimdi trabzn damısın gerçekten kars daha mı ii ben sakaryadayım ama oraları çok arıyorum

Tepki Skoru
0
merhaba sevil ve funda bende ayşegül bab grubunun üyelerinden bende trabzondayım burçak ile aynı okuldayız
sizleri görmek çok güzel trabzona gelirseniz bize ulaşın merkez cumhuriye ilköğretim okulundayız
tlf verirdim ama malum netten olmaz

Tepki Skoru
0
merhaba sevil ve funda bende ayşegül bab grubunun üyelerinden bende trabzondayım burçak ile aynı okuldayız
sizleri görmek çok güzel trabzona gelirseniz bize ulaşın merkez cumhuriye ilköğretim okulundayız
tlf verirdim ama malum netten olmaz​

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.