Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ktü lü Arkadaşlar Buraya Yazalım Lütfen

Tepki Skoru
0
merhaba ben ktü 2.sınıf öğrencisiyim.baktım ki bizim üniversitenin karşısına kimse bişey yazmamış.ben yazayım belki gerisi gelir dedim.inşallah gelir.Ktü'lü arkadaşlar bekliyoruz sizleri

Tepki Skoru
0
CANIM MERHABA BENDE KTÜ MEZUNUYUM ŞU ANDA DİYARBAKIR'DA GÖREV YAPIYORUM..GÖRÜŞMEK ÜZERE ÜMİT HOCAYI ÜZMEYİN..............

Tepki Skoru
0
yok ümite hocayı üzer miyiz hiççç:):):) nasıl iş hayatı.ben korkuyorum da.

Tepki Skoru
0
canım iş hayatı fena değil yalnız ben köy okulunda olduğum için ilk zamanlar çok zorluk çektim eşya bakımından hiç bir şeyimiz yoktu başka okullardan istedim çalıştık çabaladık ve sonunda bir sınıf şekline getirdik.Allahtan usta öğretici vardı o da sağolsun bana bu konuda çok yardımı oldu iş hayatına atılmadan önce benim de korkularım vardı ne yapacağım nasıl yapacağım diye ama o çocukların karşısına geçtiğinde birden sanki önceden öğretmenlik yapmış gibi yapıyorsun herşeyi..canım şunu hiç unutma çocuklar öğretiyor öğretmenliği. okulda öğrendiğimiz bilgilerin ne kadar gerekli olduğunu birkez daha görüyorum kendine iyi bak görüşürüz...

Tepki Skoru
0
çok teşekkürler ederim.içimi rahatlattın valla:) allah sana kolaylık versin:)

Tepki Skoru
0
canım Allah sana da kolaylık versin inşallah okulunu tamamlayıp sende bilinçli bir okul öncesi öğretmeni olarak mesleğe atılırsın kendine iyi bak görüşürüz herhangi bir sıkıntında yardımcı olabilirim byee...

Tepki Skoru
0
ben geldiiiiiiiim..
kusura bakmayın yeni keşfedebildiğim için biraz geç kaldım ama olsun.
ben de ktü mezunuyum, hatta şu bizim esin52nin sınıf arkadaşıyım.
naber kız esin? :)
onu gönderdik diyabakıra, ben geldim onun memleketine.
çatla esin :)

Tepki Skoru
0
sende bizdensin he..iyi iyi...sen nerdesin? yani esinin memleketi nere?:):):)

Tepki Skoru
0
Evet evet sizdenim.Biz geçen yılın mezunlarıyız tatlım.
Ben Ordudayım. Burda sözleşmeli çalışıyorum.
Nasıldı derslerin falan. Ümit hoca bölüm başkanı olmuş Ufuk hoca geri gelmiş diye duydum doğrumu?
Öpüyorum seni

Tepki Skoru
0
demek geçen yıl mezunusun.ne güzel.derslerim iyiydi bu yıl bakalım gelecek yıl nasıl olur:) valla ufuk hocanın işi kesin değildi en son.eylülde felan belli olacak diyolardı.ümit hocadan heberim yok doğrusunu söylemek gerekirse.en son bölüm başkanımız Ahmet Yaylaydı.bilmiyorum ümite hoca mı oldu.bende seni öpüyorum canım:)

Tepki Skoru
0
karadeniz teknik üniversitesinde okul öncesi öğretmenliği var.Eğitimide çoğu okuldan iyidir tavsiye ederim..

Tepki Skoru
0
Arkadaşlarımın benim memleketimde çalışması beni daha da mutlu eder.Hepimiz nerde olursa olsun işimiz ile ilgili en iyisini yapmaya çalıştığımız için farketmez canım hoşgeldin görüşürüz inşallah öpüyorum....

Tepki Skoru
0
selam,
ben de ktu giresun eğitim fakültesi okul öncesi öğremenliğinde okuyorum öneri ve tavsiyelerini iletirseniz memnun olurum:)

Tepki Skoru
0
ktü lü arkadaşlar hepinize trabzondan slmlar.. ben yeni keşfettim.. eminim henüz tam olarak keşfedilmeği için böyle sakin ama yakın zamana iyi bir yoğunluk olacağından eminim..

Tepki Skoru
0
evet.bende ilk keşfettiğimde kimse yoktu.ama şimdi çoğalıyoruz.saliha arkadaşım nasılsın..nasıl gidiyo tatil..ben ilknur:)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar yeni gördüm siteyi katılmak istedim.bende K.T.Ü 2002 mezunuyum ve mardinde 3 yıldır görev yapıyorum.yardımcı olabilecegim bir konu olursa burdayım.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben üniversirteyken bazı şeyleri duyurmak için tahtaya yazardım. siz de öyle yapın. gidin bütün sınıfların tahtasına sitenin adresini yazın, yazın ki daha da artalım

Tepki Skoru
0
Bu arada yeni gelen arkadaşlar, sizler de hoşgeldniz aramıza

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00