Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Kopya Anılarımızı Paylaşalım mı?

Tepki Skoru
0
:) dersimiz tarih hoca 30 tane soru verdi işte çalışın burdan çıkacak bizde yanımdaki arkadaşım ile hepsini ezberlemiyelim dedik yarısını o yarısını ben ezberledim kağıtları değiştirip bildiğimiz soruları yapacaktık neyse sınav başladı biz yaptık kendi kağıtlarımızı sonra kağıtları değiştirdik hoca yaklaşınca ben hemen arkadaşın kağıdına ismimi yazdım hoca baktı anlamadı neyse arkadaşa da söyledim ismini değiştirdim diyee aradan 1 hafta geçti sınav sonuçları açıklanıyoo tugba 80 aradan 10 kağıt geçti tugba 40 biz şoktayız arkadaş kendi adını yazmayı unutmuş benden 2 tane var :) gitti hocanın yanına dedi ki "öğretmenim ben heycandan arkadaşımın adını yazmışım" neyse yazılarımızdan kağıtları ayırdık hoca bize çok ters bakmıştı hiiiç unutamıyorum ama sonra çok gülmüştükk......

Tepki Skoru
0
ben rahatça kopya çekmemize neden olan olayı anlatacam.
lisedeyken 2. yazılıları oluyorduk. hoca 1. yazılıda hiç kopya çektirmedi.
adam çekebilirseniz çekin ama yakalarsam alırım kağıdınızı diye birde bizimle dalga geçiyor. neyse yazılı günü arkadaş sınıfa koca bir çekirdek poşediyle geldi.(tamamen tesadüf) yazılıya girerken arkadaşlardan biri dediki bu adam yemeyi çok sever önüne koyalım oturur yer belki . bizde tamam deneyelim dedik( bu arada hoca 1.90 boyunda iri yarı biri)hoca geldi yazılı kağıtlarını dağıtmamız için bize verdi. o arada arkadaş kalktı gayet masum şekilde hocam yermisiniz diye hocaya uzattı. hocada aldı tabii masaya oturdu ve başladı yemeye. yazılı boyunca adam kalkmadı bizde açtık kitap defter yazdık cevapları. sonuçsa yoklama defterinin üstü tepeleme çekirdek kabuğu, bütün sınıf 95 ve üzeri.3. yazılıda da farklı yiyecek verdik otursun diye ama bu defa olmadı.eh her zaman kedi bal yemez.

Tepki Skoru
0
kopya anilarimin hepsini yazarsam gunlerimi alir :D ama aklimda kalan bir animi anlatmakla baslayabilirim...

lisede okula gitmezdim , ders calismazdim , okula gitmedigim icin ogretmeni de dinlemezdim tabiiki. sinava giderdim. yanimda ilkokuldan beri ayni sinifta hatta ayni sirada oturdugumuz bir arkadasim vardi. senenin sondan 1 onceki sinavi. ders matematik...

sinava girmeden once baktim yanimdaki arkadas kopya hazirliyor. dedim cocuga: "hic kopya yazma kagitlari degisiriz. hoca zaten biliyor senin kopya cekecegini. yakalamasin simdi." cocuk kendinden emin bir sekilde:"yok yok yakalayamicam bu sefer super bi yontem buldum" neyse sinav basladi

hoca geldi bizimkinin yanina: "oglum kopyalarini ver sonra yakalarsam sinavdan atarim seni. goruyorsun bak sorular cok kolay" (cidden cok kolaydi) cocuk: "yok hocam bu sefer valla kopya cekmicem. cok calistim bu sinava." neyse sinavin ya 5. ya 6. dakikasi. hoca bunu yakaladi elinde bir kagit. hoca kagittakileri okuyunca gulmekten yerlere yatiyordu nerdeyse. sonra cocugu aldi yanina ogretmen masasina gitti ve kagidi okumaya basladi.

ceket ic cep:fonksiyonlar
pantolon sol arka cep:2 bilinmeyenli denklemler
ceket sol cep:.....
....
....
....
....
ceketin arkasindaki yirtik: İşlem

bu da bir baskasi:
geometri hocamiz yeni degismiti. okula yeni tayin olan hoca bir hoca bizim geometri dersimize girmeye baslamisti. hoca ne soru sorsa daha soruyu bitirdigi an cevabi soylerdim. hoca da bana cok kizardi. birak da arkadaslarin yapsin filan diye.

neyse sinav gunu geldi. ilk sinavda sinifta bi kiz cok dusuk almisti. son sinavda 80 almasi gerekiyordu. kizin yanina oturdum sinavi beklemeye basladim.

hoca geldi. bakti sinifa. dedi numara sirasina gore su koseden oturmaya baslayin dedi. kiz sinifin sag arka kosesinde ben sinifin sol on kosesinde :D neyse hoca kagitlari dagitirken kiza isaret yaptim ben sana yazip atcam diye. kiz basiyla anlamiyorum gibilerinden isaretler yapti.

sinavi 5 dakikada bitirdim. ufak bir kagida yazdim tum cevaplari. hoca bakmazken firlattim kiza. tam o sirada hoca dondu "YAKALADIM" diye bagirdi. aha dedim simdi yandim. kosa kosa kizin yanina gitti. ver kagidi dedi. kiz vermek istemedi. ama hocam. ama hocam! filan dedi. hoca bagirdi kiza "ver su kagidi!" diye. neyse kiz kagidi hocaya verdi. hoca 10 saniyede kipkirmizi oldu.

yanima geldi kagidi onume firlatti bi daha olmasin yoksa karismam dedi. aldim kagidi baktim. kagitta "Aksam Bulusacagiz Degil Mi?" yaziyor :D

sonuc: ikimiz de 100 aldik :D

Tepki Skoru
0
malesef!!!!!!
hiç kopya anım yok!
öğrencilik hayatımın en utanç verici kısmıdır kopya...
beceremedim hiçbir zaman!
hala okuyorum ama hala yok...
artık benimde ümidim kalmadı arkadaşlar,napalım!:)
bende sizinkileri okuyup gülüyorum...
teşekkürler!

Tepki Skoru
0
ben başarılı bir öğrenci olduğu miçin genelde çekmekten ziyade kopya verirdim.
ilk sınavlarda geçmek için yeterli olan puanı aldığımdan son sınavda zayıf arkadaslarla kağıtlardaki isimleri değiştirirdik ve bu sekilde arkadasın geçmesini sağlardım. ilk sınavlar 90 civarı iken final sınav notları 30 civarlarında olurdu.

kopya çekme konusunda ben oldukça rahattım. kendi geliştirdiğim bir dil vardı. duvarlar ve sıralar genelde karalanmış olduğundan duvar veya sıraya açık açık yazardım. tabiki benden başka kimse bu yazılanları anlıyamazdı. bir kaç kere hoca gelip inceledi çünkü dikkat çekici olurdu yazılar ama anlamsız olduğunu görünce birşey demeden giderdi. bende rahatça bakıp yazardım.

Tepki Skoru
0
hayatımda bi kere yapmaya kalktım lisede onun da beceremedim ve cunkı ogretmen sınavın sonuna kadar yanımda dıkıldı (en arka sıraya geçmıstım kopya çekmek ıcın :) ) 0 almıstım hatta oğretmen sasırmıstı bana neden bu kadar kotu demıstı bi sorununmu var bende evet çalışamadım demıstım o günden sonra hiç kopya çekmedım

Tepki Skoru
0
yaaaaaaaaa çok cesurmussun arakdaşım çok güldüm:)

Tepki Skoru
0
BENİM ANIM BİRAZ YÜZ KIZARTICI. LİSE SON SINIFTAYDIM. ŞİMDİYE KADAR HİÇ KOPYA ÇEKMEYİ BECEREMEDİM.

ANIM ŞÖYLE. KİMYA DERSİNDEN SINAVIMIZ VARDI. ÜNİVERSİTE SINAVININ YOĞUNLUĞUNDAN DERS ÇALIŞMAK BİRAZ ZOR OLMAYA BAŞLAMIŞTI. KİMYA 3 SINAVDA ÇIKMADIĞI İÇİN ONA ÇALIŞMA GEREĞİ DUYMUYORDUK TABİ TÜM SINIFÇA. AMA DERSTENDE GEÇMEK GEREKLİYDİ. BİZİM SINIFTAKİ HAYLAZ BİR ARKADAŞ HOCA TENEFÜSE ÇIKTIĞINDA ÇANTASINI BIRAKTI VE HOCA ÇANTAYI AÇARKENKİ SİFRESİNİ KAFAYA KAYDETTİ.TENEFÜSTE ÇANTAYI AÇIP SORULARI ÇALDI VE HEMEN GİDİP FOTOKOPİSİNİ ÇEKTİ. SONRADA SINIFA DAĞITTI. SINAV ERTESİ GÜNÜ OLDUĞU İÇİN AKŞAMDAN EVDE ÇÖZÜP ÇÖZÜMLERİNİ KOPYA YAPTIK. ORGANİK KİMYA OLDUĞU İÇİN ÇÖZÜMÜ AKILDA TUTAMIYOSUN TABİİİ. :36_1_21:  

NEYSE SINAV BAŞLADI HERKES BİR HEVESLE SORULARI ÇÖZÜYOR GİBİ DAVRANIP KAĞIDIN AYNISINI GEÇME ÇABASINDA. YANIMDAKİ ARKADAŞIM BENİM KAĞIDIM ÇOK BÜYÜK SEN KÜÇÜK YAZMIŞSIN BANADA VERDE BENDE YAZAYIM DEDİ. ARKADAŞA VERİRKEN KAĞIT YERE DÜŞTÜ TABİİ. HOCA BUNEDİR FALAN FİLAN DERKEN SORULARIN KENDİSİNE AİT OLAN SORULARIN ÇÖZÜMLERİ OLDUĞUNU ANLADI. NERDEN ALDINIZ DİYOR HİÇ KİMSEDEN ÇIT YOK. BU KAĞIT KİMİN DİYOR YİNE AYNI. SONUNDA SINAVI İPTAL ETTİ. ALLAHTAN ERTESİ GÜNE BİR SINAV DAHA KOYDUDA AZ BUÇUK OLSUN BİR NOT ALIP GEÇTİK DERSTEN.

ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN SINAVDA KOPYA ÇEKECEKSENİZ NEVALEYİ BAŞKASIYLA PAYLAŞMAYIN. SONRA YANAR VE BÜTÜN SINIFI YAKARSINIZ. :10: BENİM GİBİ

Tepki Skoru
0
ben lise 2deyken edebiyat hocamız birazcık saf kalpli biriydi.bende bundan çok güzel yararlanmıştım:D bir gün edebiyat sınavı yapacak test olacaktık.en ön sırada oturuyordm ve sınava hiç çalışmamıştım.hocanın masasıyla benim masam bitişikti.saolsun hocam masamın önüne cevap kağıtlarını koymuştu bende direk olarak oradakileri geçirmiştim.sınav kağıtlarını da A grubu B grubu die ayırmış ama neyseki cevaplar A grubuydu.sonuç olarak sınavdan tek 100 alan kişi bendim:D birde hoca beni tebrik etmişti:D:D böyle güzel bi anı işte...

birde orta okul 7. sınıfa gidiyorum matematik hocamız sınav yapacaktı matematiktende hiç anlamazdım.sınav oluyoruz benden ateşler çıkıyo bir soruyu okuyamadım hocaya sordum.hoca kağıdımı önüne çevirdi kalemimi aldı ben şaşkınlık içinde hocayı izliyorum. hoca benim okuyamadığım soruyu çözüyo birde nasıl olduğunu bana anlatarak.bunu öğrendikten sonra okuyamadığımı varsayıp iki soru daha sordum hoca bunlarıda cevaplamıştı:D :D güzel bir anıydı hocalarıma saygılarımı sunuyorum :D:D''bu arada arkadaşlarım sınav heyecanından hocanın benim yerime soruları cevapladığını görmemişler bile''

Tepki Skoru
0
Vay bee arkadaşlar bravo ben hiç yeltenmedim bugüne kadar beceremem kopya çekmeyi ama çok güzel kopya verirdim.Cin gibi biri olmama rağmen kopya çekmek yerine yazılılara hazırlanıp gelmek mantıklı gelirdi arkadaşlar bütün gece uyumazlar o kadar güzel bir şekilde kopya hazırlardı ki hayran kalmamak mümkün değildi..İnanın kopye hazırlama ödülü alsalardı altın madalyalıktı hepsi canım arkadaşlarımın anlıyacağınız ben biraz fazla inektim ama iş başka şeye gelse her türlü haylazlığa hazırdım aman ders derlerse orda dururdum benim için okumak çok önemliydi biraz da cesaret işi galiba yanımdakine bile bakamam birde karizma varki öğretmenin gözünde çizdirmeyelim hesabı....ama yinede hoş anılardır hep iyiki var dönüp baktığımızda bir tebessüm oluyor hepimizde ....

Tepki Skoru
0
:36_1_21:ya belki inanmayacaksınız ama lisede hiç kopya çekmedim çünkü töbeliydim ilk okula giderken fen dersinden çekeyim dedim ondada yakalandım ogünden sonra asla dedim zaten beceremiyorumda kopya konusunda çok beceriksizim:36_1_21:

Tepki Skoru
0
Ortaokul ve lise de hem çektim hem verdim ama genelde ben kitaba güvenirdim. Malesef üniversite bu yeteneğimi kaybettim :))

Tepki Skoru
0
ya ben hiç kopya çekmedim diyenlere inanasım gelmio...en azından yanındaki arkadşından hiç mi tüyo almadın...eğer aldıysan sonuçta o da kopyadır...

Tepki Skoru
0
ben de genelede verenlerdenim ama lisedew branş derslerinde felaket kpya çekerdim ve çektiğim kopyayı herkesle paylaşırdım:)benim sıradan başlayarak arka tarafın cevablar hep aynı olurdu,yalnız şöyle bi durum var öğretmenler güvendiği için baba pek takip etmezlerdi benii,buda işime çok yaradıı hele o branş derslerinde :D tarih dersiyse bambaşkaydıı öğretmenin masasına gazete koyardım ve öğretmen onu okurken ben defterden geçirirdim arkadaşımda kağıdını çevirirdiki yaprakları çeviriken çıkan ses anlaşılmasın:):)

milii güvenlik dersindeyiz hoca soruları vermişti herkes evde güzelce kağıtları hazırladı tabi geldik sınava herkes geçirior kağıttan bazen birbirimize bakıyoruz neyse herkes verdi kağıtları haftaya yazılılar okunuyor herkesin 90 ve üstü iki kişi hariç onlar 70 aldılar ve okunduktan sonraki tepkilerii: hocam bizde aynı kağıtlardan yazdık bizim niye 70 :)))) osırada sınıf koptu tabii:)

ve ben kopyayı postit kağıtlarla çekerdim,sıranın üst altına yapıştırırdım kesinlikle farkedilmiyordu,süper bi teknik:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle