Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Konya da En Çok...

Tepki Skoru
0
Konya da en çok nereye gidersiniz, neler yaparsınız, en çok hoşlandığınız yerler neresi, yazın paylaşın.....

Tepki Skoru
0
KONYA'DA EN ÇOK MERAM'I BEĞENİYORUM.
ÇOK UZUN ZAMAN OLDU ORALARI GÖRMEYELİ.
ÖZLEDİM KONYA'NIN HAVASINI,TEMİZ CADDELERİNİ ve BİRDE CANIM ANNEMİ

Tepki Skoru
0
KONYANIN ALAADDİN TEPESİNİ VE PİKNİK ALANLARINI ÇOK SEVİYORUM.MESELA KOZAĞAÇ,RAHMET ORMANLARI GİBİ...TABİKİ MERAMDA UNUTULMAZ GÜZELLİKLERİNDEN.

Tepki Skoru
0
Konya da ençok meram bağlarını, alaaddin tepesini aslında Konya'nın heryerini çok seviyordum ve oraları çok özledim

Tepki Skoru
0
konya'da alaadin tepesin de çay içmeyi özledim.sahi çay bahçesi hala duruyor mu?

Tepki Skoru
0
en çok meram ı begeniyorum.aydınçavuş akyokuş süper.akyokuş da konya yı seyretmek çok hoşuma gidiyor.alaaddin tepesi de güzel.duygu çay bahçesinde oturup çay içmek hoş.birde koridor var orasıda güzel.

Tepki Skoru
0
Ben de çok özledimmmm. En son geçen sene gittim. Bu kadar temiz ve düzenli başka şehir olamaz diye düşünüyorum. Selçuk üni yi kazandığımı öğrendiğimde çok ağladım. Neden Ankara değil de Konya diye çok kötü günler geçirdim. Bana o zamanlar Konya yı bu kadar seveceğimi ayrılırken çok üzüleceğimi söyleseler kimseye inanmazdım. 7 yıl oldu mezun olalı hemen hemen her yaz mutlaka gider hasret gideririm. Alaattin tepesi, mevlana, meram, akyokuş.... saymakla bitmez ki sevdiğim yerler

Tepki Skoru
0
konyada en çok sevgilimle geçirdiğim o güzel günleri özledim 1 yıl oldu mezun oldu ama konyayı çok özledim.

Tepki Skoru
0
konyada olan arkadaşlar benim için meramın tepesinden uzun uzun bakarmısınız?konyanın herşeyini özledim.

Tepki Skoru
0
KONYANIN HER KÖŞESİ BİR BAŞKA GÜZELDİR.ALADDİN TEPESİ,MERAMI,ZAFERİ ,KAMPÜSÜ HELE HELE TRANVAY YOLCULUKLARI UNUTULUR MU? COK GÜZEL GÜNLER YASADIM ORADA.TEKRAR GORMEK MUMKUN OLUR MU BILMEM AMA COKKKKKKKKK OZLEDİM KONYAMI.

Tepki Skoru
0
konyanın en güsel yeri meram!ankaralıyım ama konyayı da çok seviorum!alaaddinde çay içmek güsel!özleyenleri bekleriz:36_1_21:[/color]

Tepki Skoru
0
Konya nın her yeri çok güzell özellikle Alaaddin Tepesi bir başka güzell:36_1_21:

Tepki Skoru
0
özellikle dün görmeliydiniz herkes dışarıya atmış kendini süper di!bi de dün bahar şenlikleri vardı.oooo görmeliydiniz arkadaşlar.....

Tepki Skoru
0
alaaddin tepesini çok özledim,hep konyaya yerleşmeyi düşünürdüm ama nasip olmadı.ama birgün mutlaka hasret gidermek için gelicem oradaki arkadaşlar doyasıya yaşayın konyayı tam anlamıyla öğrenci şehri

Tepki Skoru
0
Ben Konya'lıyım, okul öncesi Konya mezunuyum .Orda olanlar kıymetini bilin. Ben orda yaşamayı özlüyorum nekadarda sık gitsem doymuyorum.

Tepki Skoru
0
Ben de konyalıyım.niğdede çalışıyorum.ama konya bir başka düzenli güzel ve kendini yenileyen bir şehir.çoooooooooooooooooook özlüyorum.8 yıldır burdayım bir kaç yıl içinde tayin isteyip konyama gelmek istiyorum.konyada olanlara selamlar

Tepki Skoru
0
ben en çok konyada alışveriş yapmayı seviyorum,zaferdeki bütün magzaları tek tek dolaşmayı seviyorum...:)

Tepki Skoru
0
2003 te mezun oldum E.F.den..ne kadarda çok yıl geçmiş..burnumun direği sızladı yaaa..en çokda ders çıkışı arkadaşlarımla boş boş dolaşmayı özledim.afrada sinemaya gitmeyi..hatta bilet için sıra beklemeyi bile özledim..battı çıktıyı bile özledim trafikparkında semaverden çay içmeyi özledim.meram baglarına tırmanmayı özledim..fakülteden çıkınca dolu olarak gelen ve bizi almayan o otobüsleri de özledim...konya bir başka güzel di..

Tepki Skoru
0
Hep kampüste olduğum için en çok kampüsü seviyorum.ikinci sınıfım ama merkeze sadece işim olunca gidiyorum..galiba mezun olunca anlayacağız Konya'nın değerini..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle