Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Kız Meslek Lisesinde Çalışan Arkadaşlar Nerdesiniz

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar merhabalar...
Ben Samsun kız meslek lisesinde görev yapıyorum. Biliyosunuzdur yeni çerçeve programı geldi. Tüm dersler içiçe girdi. Bir takım karışıklıklar var.
Bu programın düzene girmesi için n:10:eler yapılabilir. Gelin paylaşalım

Tepki Skoru
0
merhaba mavinur bende samsunluyum.Bu yıl olgunlaşmada çalışmaya başlıyacağım. Daha önce 23 nisandaydım.

Tepki Skoru
0
Çok sevindim arkadaşım. Umarım tanışma fırsatı buluruz.

Tepki Skoru
0
inşallah...........
bu arada oğlun mu?Çok tatlı,allah bağışlasın............

Tepki Skoru
0
hocam bu yeni program sizin için zor olsada ögrenciler i,çin çok güzel yormayalım arakadaşları yapmasınlar sayfalarca plan ve albüm size kolay gelsin yeni egitim ögretim döneminiz

Tepki Skoru
0
ARKDAŞLAR BEN OKULÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİMEZUNUYUM ŞUAN MEB DE ANASINIF ÖĞRETMENLİĞİ YAPIYORUM.KIZ MESLEK LİSESİNE GEÇMEK İSTİYORUM GEÇME İMKANIM VAR MI VARSA NASIL OLUYOR BİLGİ ALABİLİRMİYİM

Tepki Skoru
0
bulundugun yerde kız meslekte acık varsa oraya tayın donemınde tayın ısteyerek gecıs yapabılıosun baska bırsey yapmana gerek yok
alanlar ayrılmıyor okulöncesi ya da kız meslek diye
bransımız cocuk gelısımı/okulöncesı olarak gecıo bılıosun

Tepki Skoru
0
ben de aydının bozdoğan ilçesinde kızmeslek lisesinde görev yapıyorum ama artık okulöncesi mezunlarının meslek liselerine ataması olmayacakmış kesin bir bilgim yok ama tabiki.

Tepki Skoru
0
YENİ YASAYA GÖRE HERKES MEZUN OLDUĞU BÖLÜME GÖRE ATANACAK ANASINIFI İSE ANASINIFI ÇOCUK GELİŞİMİ İSE ÇOCUK GELİŞİMİ

Tepki Skoru
0
mavinur bende sana katılıyorum bütün dersler birbirine girdiiii hiç memnun değilim

Tepki Skoru
0
merhaba bende konya kml de çalışıyorum artık anaokulu/ okul öncesi/ çocuk gelişimi eşit her bölüm heryerde çalışabiliyor.

Tepki Skoru
0
bu modülleri neden devlet göndermiyor acaba? öğrenciler fotokopi çekmiyor. derste öğrencinin elinde bi kitap olmuyor. modüllerin öğrenci tarafından edinilmemesi çok kötü oluyor. boş boş derse geliyorlar anlattıklarım havada kalıyor.

Tepki Skoru
0
modülleri okul müdürünün çekip dağıtması gerekiyor biz öyle yapıyoruz zonguldak alaplı kız meslek lisesinde öğretmenim selamlar demokrat 82

Tepki Skoru
0
şimdi üniv hangi bölümü okursak okuyalım (çocuk gelişimi okul oncesi) istedigimiz alanda çalışabiliyormuyuz ben bunların busene tamamen birbirinden ayrılacagını biliyordum ama biraz daha açıklarmısınız zahmet olmazsa şimdiden tşk

Tepki Skoru
0
:10: arkadaşlar kml de öğrencileri staja yolluyoruz ya işletmelerde beceri eğitimi adı altında bu dersin kaç notu oluyor ve nasıl veriliyor. ben bir tane yazılı yaptım bide uygulama öğrt. ve koordinatör öğrt. not verdi ve de 1 adet sözlü kullandım.

çocuk gelişimciler biri bana yardım etsin lütfen . branşım anaokulu olduğu için çok iyi bilimiyorum. bununla ilgili döküman varsa bana mail atın lütfen
:36_3_12: yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Tepki Skoru
0
1 yazılı bir staj öğretmeninin notu bir bizim değerlendirmemiz birde dosya hazırlamaları gerekirdi toplam 4 selamlar çocuk gelişimi öğretmeni hatice (demokrat 82)

Tepki Skoru
0
MERHABA MAVİNUR BEN DE ARTVİN DE KIZ MESLEK LİSESİNDE ÇALIŞIYORUM.

Tepki Skoru
0
zonguldak alaplı meslek lisesinde çalışıyorum çocuk gelişimi öğretmeniyim selamlar

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle