Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

KELEBEKLERİMİN ÇOCUK BAYRAMI

Tepki Skoru
0
çok guzel hocam bızde yıl sonunda o yıldızı 10.yıl marsı eslığınde olusturucaz sız hangı oyunları oynatınz

Tepki Skoru
0
arkadaşım bu gösteriyi canlı izleme şansımız var mı birisi anlatmıştı merak etmiştim nasıl olduğunu şimdi gerçekten anladım baya güzel görünüyor emğinize sağlık....

Tepki Skoru
0
tüm resimler çook güzel çocuklarınız çok tatlı belliki hepsi oynadığı oyundan büyük zevk almış teşekkür ederiz başarılar hocam...

ata

Tepki Skoru
0
sağolun arkadaşlar:) çocuklar oyunu çok severek oynadılar gerçenten de... gerçi oyunu başında yerlerini alırken biraz şaşırdılar ama o kadar olur:) seyirciden dolayı heyecan vardı... işin garibi ben de o kadar heyecanlandım ki bir türlü yerleştiremedim onları:)

Tepki Skoru
0
[size=medium]
Çok hoş görüntüler :) O yıldızı oluşturmakta pek kolay bişi deil sanırım aferin kelebeklere :) Teşekkürler hocam:)
[/size]

Tepki Skoru
0
yıldızlar gibi ışıl ışıl görünüyorlar, teşekkürler:)

Tepki Skoru
0
çok anlamlı bir gösteri ...
çok güzel görünüyorlar ...
tebrikler ...

ata

Tepki Skoru
0
ilginize teşekkür ederim arkadaşlar... beğenilmek güzel birşey...

ata

Tepki Skoru
0
ılgın' Alıntı:
ya güzel ama
neden hep aynı çocuk warki
[/quo

bunu tahmin edemeyecek ne var:) bu fotoğrafları o çocuğun velisi çekti. benim o gün fotoğraf çekme imkanım olmadı. başka da dijital makine ile çeken olmadığı için bunları yükledim sadece:)

Tepki Skoru
0
çooooooooooooooooooooooooooook beğendim. bide nasıl oynandığını bilsek süper olacak

Tepki Skoru
0
Çok hoş . Yıldız gösteriye çıkmadan önce mi oluşturuluyor yoksa çıkınca mı ? Biraz anlatabilir misin?

Tepki Skoru
0
çok güzel olmuş ellerinize sağlık.yanlız biz o yıldızın nasıl yapıldığını çözemedik ayrıntılı olarak anlatır mısınız?teşekkürler...

ata

Tepki Skoru
0
10. yıl marşının 2. tekrar kısmından başlayarak sonuna kadar kullanılıyor.
kızlar kırmızı, erkekler beyaz oluyorlar.

ilk resim başlangıç şekli zaten. o şekilde 1 tur dönüyorlar, sözler başlayana kadar da oldukları yerde asker adımı. oyun boyunca ayaklar dyrmuyor sürekli asker yürüşü şeklinde. kırmızı 1 numaralı kişi seyirciye sırtı tam dönük olacak şekilde oyun başlayacak. 1 tur dönünce de bu kişi yine aynı yerine gelince duracak.

çıktk açık alınla (kızlar ellerindeki kurdale ile ortada birleşiyor)
10 yılda her savaştan (kızlar ellerindeki kurdale ile açılıyor)
10 yılda 15 milyon genç (erkekler ellerindeki kurdale ile ortada birleşiyor)
yarattık her yaştan (erkekler ellerindeki kurdale ile açılıyor)

başta  bütün dünyanın (kızlar ellerindeki kurdale ile ortada birleşiyor)
saydığı başkumandan (kızlar ellerindeki kurdale ile açılıyor)
demir ağlarla ördük (erkekler ellerindeki kurdale ile ortada birleşiyor)
ana yurdu dört baştan (erkekler ellerindeki kurdale ile açılıyor)

türküz cumhuriyetin (kızlar ellerindeki kurdaleyi yavaşça tek elle yukarı doğru kaldırarak ortada birleşiyor)
göğsümüz tunç siperi (kızlar ellerindeki kurdaleyi yavaşça aşağı doğru indirerek açılıyor)
türke durmak yaraşmaz (erkekler ellerindeki kurdaleyi yavaşça tek elle yukarı doğru kaldırarak ortada birleşiyor)
türk önde türk ileri (erkekler ellerindeki kurdaleyi yavaşça aşağı doğru indirerek açılıyor)

sözler bitince erkekler kurdaleyi bırakıp seyirciye dönük olacak şekilde el ele tutuşup yarım ay oluşturuyorlar. 2 ve 5 numaralı kırmızılar karşılıklı yürüyor ve ellerindeki kurdaleyi birbirleriyle değiştiriyorlar. sonra 1 numaralı kırmızı da kurdalelerin altından geçerek durduğu yerin tam karşısına geçiyor ve yüzü seyirciye dönmüş oluyor. öndeki 2 ve 5 numaralı kırmızı kişiler çömelerek ellerindeki kurdaleyi yere değdiriyor.

bu resimlere bakarsanız belki daha iyi anlaşılır.
http://dosya.7renkakademi.net/dosyalar/ce12137f7ae6aaac60d737d6ca73805f.rar

http://dosya.7renkakademi.net/dosyalar/e8b57bb687b55e06211c90321621acb1.rar

yeterince açıklamaya çalıştım ama takıldığınız bir yer olursa yine anlatabilirim. umarım çok karışık anlatmamışımdır

Tepki Skoru
0
aman Allahım ne güzell poz onlar öylee:36_7_8:teşekkürler hocam..

Tepki Skoru
0
ÇOKK TEŞEKKÜRLER HOCAM...ÇOK GÜZEL ANLATTINIZ.PAYLAŞIM İÇİN ÇOKKKKKKKKKK TEŞEKKÜRLER...GERÇEKTEN ÇOK HOŞ BİR ÇALIŞMA...

ata

Tepki Skoru
0
anlatabilmeme sevindim ama oyunu yazıya dökmek çok zor oldu gerçekten:)

Tepki Skoru
0
EVET ANLATIM İÇİN BAYAĞI UĞRAŞMIŞSINIZ.AMA GÜZEL ANLATMIŞSINIZ...OYUN VE ANLATIM İÇİN TEŞEKKÜRLER...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle