Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Karıncalar sınıfı veli katılımı

Tepki Skoru
0
Tepki Skoru
0
veli katılımı çok etkili oluyor arkadaşım teşekkürler paylaşımın için.ben bu yıl düzenli olarak her hafta bir veliyi veli katılımı için sınıfa davet ediyorum etkinlik uygulaması yapıyor ,öğrenciler de veliler de çok seviyorlar bu uygulamayı.

Tepki Skoru
0
EVET ARKADAŞIM HAKLISIN BENDE VELİLERİMİN ÇOĞU ÇALIŞTIĞI İÇİN VAKİTLERİNİ UYGUN BULDUKÇA ÇAĞIRMAYA GAYRET GÖSTERDİM

Tepki Skoru
0
kesinlikle çok yararlı oluyor sınıfa veli davet etmek.çocuklar hem arkadaşlarının aileleriyle tanışmış oluyor,hem aileler eğitim programlarımızı tanımış oluyor.veli katılımları esnasında çocukların katılımları da harika oluyor.bizim bankacı bir velimiz okulumuza geldiğinde çocuklarım o kadar güzel sorular sordular ki bir kere de hayran oldum kuzucuklarıma.bankamatikten paranın nasıl alındığını merak etmişler en çok tam olarak anlayana kadar anlattırdılar.velimiz de çocukların düzeyine inebilme sıkıntısı yaşamasına rağmen sabırla anlattı.tabi bu arada mesleğimizin zorluğunu da keşfetmiş oldu )))

Tepki Skoru
0
BEN VELİLERİMİ VELİ TOPLANTISINDA DAHİ GÖREMİYORUM Kİ Bİ DE VELİ KATILIMI ... İMKANSIZ.ANNLERE AYRI YAPTIK BABALARA AYRI YAPTIK ÖZELLİKLE ÇAĞIRDIK AMA NAFİLE.BEN DE VELİ KATILIMLI ETKİNLİKLERİ ÇOK SEVERİM AMA HENÜZ BUNU UYGULAYACAK BİR ORTAM BULAMADIM.SEVGİLERİMLE HOCAM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

Tepki Skoru
0
Esma öğretmenim inşallah o da olur benim ilk görev yerimde şırnak cizreydi ama herzaman ilkler gözağrısıdır

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle