Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Kalbinden Geçeni Söyle

Tepki Skoru
0
İnternetten o kdar çok etkinlik örneklerine bakıyorum ki.. gece rüyalarıma giriyor :)

Tepki Skoru
0
paylaşımlar artmış mesela bi aktiflik bi aktiflik 3. en son baktığımda serkan hocam 2. yükselmişsiniz mesela :) ben ilk 11'deydim 15. Gerilemişim mesela ayrıca şu adeyde'yi anlamadım boş boş baktım mesela :/

Tepki Skoru
0
Hocammm sağolunda biz yapmıyoruz diye biliyordum.Öyle demişlerdi.

Tepki Skoru
0
paylaşımlar artmış mesela bi aktiflik bi aktiflik 3. en son baktığımda serkan hocam 2. yükselmişsiniz mesela :) ben ilk 11'deydim 15. Gerilemişim mesela ayrıca şu adeyde'yi anlamadım boş boş baktım mesela :/
:)) Valla hava soğuk.. Evde vakit geçmiyor.. Bütün gün netteyiz. Malûm.. Adey çok kolay aslında.. ama gereksiz ve vakit alıyor.. paylaştığım konuda cvplarla kolay halledersiniz ;)

107.000 üye var.. aslında daha bi aktif olması lazım ama .. !!

Tepki Skoru
0
:)) Valla hava soğuk.. Evde vakit geçmiyor.. Bütün gün netteyiz. Malûm.. Adey çok kolay aslında.. ama gereksiz ve vakit alıyor.. paylaştığım konuda cvplarla kolay halledersiniz ;)

107.000 üye var.. aslında daha bi aktif olması lazım ama .. !!
Demek ki her yerde hava soğuk değil Serkan hocam.Bencede daha aktif olmalıydı biz sürekli birbirimizi göre göre baya bi tanışmış gibi olduk Neslihan hocam olsun Elif,Pınar,Dilara,İrem Zeynep, siz yabancı gelmiyorsunuz artık bana.

Tepki Skoru
0
Demek ki her yerde hava soğuk değil Serkan hocam.Bencede daha aktif olmalıydı biz sürekli birbirimizi göre göre baya bi tanışmış gibi olduk Neslihan hocam olsun Elif,Pınar,Dilara,İrem Zeynep, siz yabancı gelmiyorsunuz artık bana.
1 kaç erkek daha olaydı daha iyi olurdu :) bazıları paylaşım yapıyor. bazılarıysa sadece kopyalamakla yetiniyor .. !!

Tepki Skoru
2
katılıyorum hocam :) artık çoğu kişi bana da tanıdık geliyor:))

Tepki Skoru
0
[h=6]İstediğim masallarda yer alamıyorum diye masallarındaki kahramanı olduğum kişilerin kalbini kırarak sarıyorum yaralarımı. Canım yandıkça daha da acımasız oluyorum masumlara karşı. Unutmuşum sanki bir önceki sahnede masumu oynadığımı..[/h]

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle