Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İzleyin çocuklarımı :)O.Ö. Eğitim şenlikleri-inönü i.ö.o. anasınıfı

Tepki Skoru
0
http://www.okuloncesivideo.com/show.php?id=84

Okul Öncesi Eğitim Şenliklerine katıldık... Çok güzel geçti..Birbirinden güzel anasınıfları ve anaokulları katılmıştı..Bizde nacizane 2 tane dans gösterisi yaptık..Biri bu diğerini de Birazdan eklicem :) İyi seyirler.. Yorumlarınızı bekliyorum... Hem size de yıl sonu gösterisi için fikir olmuş olur..

Tepki Skoru
0
Çok güzel oynamış öğrencileriniz:) iyi hazırlanmışsınız, paylaşım için teşekkürler:)

Tepki Skoru
0
rica ederim :) geçen hafta öğrettim ve dün sergilediler... :)

Tepki Skoru
0
inanmıyoruum1 hafta içinde bu performans? harika valla ne diim:) tebrik ederim hem seni hem de çocukları....teşekkür ederiz paylaşımın için....:474cu:

Tepki Skoru
0
deria83' Alıntı:
inanmıyoruum1 hafta içinde bu performans? harika valla ne diim:) tebrik ederim hem seni hem de çocukları....teşekkür ederiz paylaşımın için....:474cu:

çoookk Teşekkür ederim :) 1 video daha var onu da en yakın zamanda eklicem.. :)

Tepki Skoru
0
Bir haftada güzell, çocuklar yetenekli çabuk öğreniyorlar, diğer videoyu da bekliyorum:):)

Tepki Skoru
0
yaklaşık yarım saat sonra sitede yayınlayacağım :)

Tepki Skoru
0
meltemyn' Alıntı:
CELLİN HOCAM GÖSTERİNİZDE ÇOCUKLARINIZDA HARİKA. TEBRİK EDERİM. YALNIZ YOUTUBE DAN SİTEMİZE YÜKLEME YAPILMASI YASAK. SİTEMİZ ÜZERİNDEN YAPMANIZ GEREKİR. ÜSTELİK BİZLER VİDEOLARIMIZI DAHA SORUNSUZ PAYLAŞABİLELİM DİYE SİTEMİZE ÖZEL BİR VİDEO SİTESİ KURULDU. LÜTFEN BUNU KULLANALIM. www.okuloncesivideo.com

teşekkür ederim ama ben daha önce de eklemiştim..youtube dan yükleyin demişlerdi :S yasak olduğunu söylemediler..ayrıca bi konu da selcuk nickli bir arkadaş youtube dan yükleyip,ekleyin yazıyodu :S şimdi yeni bitane daha yükledim, youtube dan istediğiniz için.. :S onu yayınlayayım da son olsun madem :S ...
Sevgilerimle...

Tepki Skoru
0
benim konumda bu uyarıları yapmak hiç hoş olmadı.. özelden yapılsaydı keşke... yani bi tek ekleyen ben değilim sonuçta.. her neyse..bundan sonra sj yazılacaksa özelden gelsin..Sevgilerimle..

Tepki Skoru
0
ayrıca son eklediğim video nede silindi acaba???burda paylaşım yapıyoruz değil mi?? Birbirimize fikirler veriyoruz??? Zamanı geldiğinde youtube görüntülerini silebilirdiniz... Şimdi bu tepki niye??Yaptığınız yanlış meltem hanım...Konu silmek daha kötü bir davranış...O kadar emekle hazırlanıp sizlere sunulunuyor onlar.. o zaman bunları da ve diğer youtube görüntülerini de silmelisiniz...

Tepki Skoru
0
kimsenin kimseyi yargıladığını düşünmüyorum..Ayrıca silinen konudan tüm adminlerin haberdar olması gerektiğinden yanayım.. sinirlenmeye gerek olduğunu da düşünmüyorum.. Ben paylaştım ve silindi.. bu kadar... ama dediğim gibi youtube görüntüleri siliniyorsa hepsi silinmeli.. Kendime karşı bir ark niyet olduğunu düşündüm açıkçası.Bende başka bir sitenin adminiyim.. İşlerin nasıl yürüdüğünden de haberim var.. Takındığınız tutum yanlış geldi bana.. Bi tane youtube görüntüsünü silmek kimin neden işine yarasın? Bir karar alındıysa hepsine uygulanmalı... Anlatabildim umarım... Sevgi dolu saygılarımla...

Tepki Skoru
0
meltemyn' Alıntı:
CELLİN HANIM KONUYU UZATMAK İSTEMİYORUM AMA SÖYLEMEK ZORUNDAYIM Kİ BİR TUTUM TAKINMADIM. BEN SADECE YENİ AÇILAN VİDEO SİTESİNİN ADRESİNİ VERDİM VE BUNDAN SONRAKİLERİ BURDAN YÜKLEYELİM DEDİM. BU KADAR. KONUNUZUDA BEN SİLMEDİM. YARGILAMADIĞINIZI SÖYLÜYORSUNUZ AMA "BU TEPKİ NİYE?YAPTIĞINIZ YANLIŞ MELTEM HANIM" DİYORSUNUZ. BENİM YAPMADIĞIM BİR OLAYA. BU DA YARGILAMAKTIR, SUÇLAMAKTIR! SİZİN SİTEDE İŞLER NASIL YÜRÜR BİLEMEM, BURADA GEREKLİ GÖRÜLEN YERDE UYARI YAPILIR, SİZEDE YAPILAN BU. BEN DEĞİL BAŞKASI GÖRSE O UYARACAKTI. UZATMAYA GEREK OLDUĞUNU SANMIYORUM. SAYGILAR BİZDEN...
Tamam meltem hanım sizlik bir olay yok.. siz uyardığınız için sizin sildiğinizi düşündüm..Bunun için özür dilerim... Kusura bakmayın.. nanelimon arkadaşımız gerkeli açıklamayı yapmış.. Teşekkür ediyorum.. Ayrı siteler olsa da bazı şeyler aynı yürür.. anlatmak istediğim buydu adminlik konusunda ;) ...Güzel paylaşımlar dileğiyle..Kırdıysam kusura bakmayın...

Sevgilerimle..

Tepki Skoru
0
gösteriniz gerçekten çok güzel olmuş çocuklarda bu kadar kısa zamanda çok iyi hazırlanmışlar tebrikler....

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle