Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İyiki doğdun öğretmenim

Tepki Skoru
0
benimde 23 süeperlerim var

müdürün yanına çıkmamız gereken durumlar oluyor imza işleri için yine  imzaya çıktığım bir gün -sanırım geçen hafta- sınıftan çıkarken sınıf çok dağılmıştı sanat faaliyeti yapıyorduk bende "çocuklar ben az sonra geleceğim geldiğimde faaliyetiniz bitirin" dedim ve çıktım ama sınıfta hepsi ayakta faaliyet yapıyorlar sandalyeler o biçinm çıkarken çok umutsuz çıktım yukarda biraz uzun sürmüş olmalıki sınıfa döndüğümde sınıftan hiç ses çıkmıyordu allah allah dedim hayır ola inaşllha diye girim ama şok oldum sınıf gayet muntazam ve düzenli ama çocuklar ortada yok eyvah dedim girerken sonra bi hareketlilikle kendime geldim
"iyiki doğdun öğretmenim  iyiki doğdun öğretmenim  iyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdun öğretmenim" diyerek alkış tutmaya başladılar hepsi masanın altına girmiş bana sürprüz yaptılar
ama nasıl mutlu oldum onların hepsini böyle işbirliği içinde görünce en isteğim şeydir sınıf düzeni ve birbiriyle iletişim birliktelik bunu onlarda gördüm ya  acaip mutlu oldum inşallah hep böyle işbirliği içinde olurlar
bu arada o gün benim doğum günüm değildi

Tepki Skoru
0
ALINTI
bu arada o gün benim doğum günüm değildi ALINTI

belkide eğitiminizin meyvelerinin doğum günüdür
benim staj yaptığım okulda sınıfı toplamaktan bitap düşerdik
bu örnek çok hoşuma gitti:36_3_12::36_3_12::36_3_12::36_3_12:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün