Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İSTİKLAL MARŞINI SÖYLEYEMEYEN KRAVATLILAR

Tepki Skoru
0
bence tam bir rezalet.istiklal marşını bilmiyorsan yanlış söyleyipte katletme.bu insanlara söyleyecek kelime bile bulamıyor insan.yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Tepki Skoru
0
hakikaten inanamıyorum ya böyle bişey nasıl olur... bir Türk İstiklal Marşını nasıl söyleyemez hiçmi vatan sevgisi yok bu insanlarda... gerçekten çoookkk büyük ayıp

Tepki Skoru
0
Umarım yani inşallah dediğin gibidir selçuk yokse bu ayıptan öte bir şey resmen sinirlerim bozuldu yok böyle bir şey ya inanamıyorum....

Tepki Skoru
0
daha onceden vermistim bunu. 3.5 yasinda istiklal marşını söyleyen kızın olduğu başlıkta... fotomontaj değil. NTV de çıktı bunun haberi...

Tepki Skoru
0
yazık gerçekten yazık bilmiyorsan söyleme :(

Tepki Skoru
0
arkadaşlar tam bir rezalet.foto montaj değil.ntv de yayınlanmış gerçek bir olay.

Tepki Skoru
0
EVET BEN BUNU DAHA ÖNCEDE İZLEMİŞTİM FOTO MONTAJ DEĞİL TV DADA YAYINLANDI YANILMIYORSAM BUNLAR BELEDİYE BAŞKANI FALANDI

Tepki Skoru
0
şoklardayım ya ne dicemi bilemiyorum valla
AYIP!!!

Tepki Skoru
0
İstiklal Marşımızı ezbere okuyan 4 yaşındaki suğra bence bu insanlara ibret olmalı ki utansınlar...utansınlar ki Türkiye Cumhuriyetinin yetiştirdiği böyle çocuklarında olduğunun farkına varsınlar...yazık diyorum böyle insanlara dicek başka birşeyde bulamıyorum...

Tepki Skoru
0
ya işte bize emanet edilen kutsallara verdikleri değer,bunlar sadece nutuk(!) atmayı bilir.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle