Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İŞTE BENİM KALABALIK KELEBEKLER SINIFIM :)

Tepki Skoru
0
ay ay ay çok tatlı öğrencilerin varmış gerçekten de.ve çok kalabalık görünüyorlar

Tepki Skoru
0
26 dan ötesini sayamadım hocam.kaç kişisiniz.
ayrıca hepsi çoook şekerler.sınıfınız da güzel.emeğinize sağlık.

Tepki Skoru
0
İNANMIYORUM 33 KİŞİMİ VAR NASIL BAŞETTİNİZ HOCAM İNŞALLAH YALNIZ DEĞİLSİNİZDİR.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

Tepki Skoru
0
Teşekkürler arkadaşlar :)
33 tane canım var benim, yardımcım var ama zor oluyor tabii :)

Tepki Skoru
0
harika görünüyorlar.hatta harika ötesiler.çöp tenekesindekilere bayıldım)))şaka bir yana hepsi çok tatlılar.ama sayınız çok fazla değil mi öğretmenim?

Tepki Skoru
0
çok tatlılar çok şekerler ama o ne sayı öyle aman allah'ım!!ayrıca önlükleri hoşuma gitmedi ne yalan söyliyim...inşallah önümüzdeki dönem onlarda serbest olur.başarılarr

Tepki Skoru
0
Çok güzeller herşey süper görünüyor çocukların gözleri ışıl ışıl parlıyor ve hepsi gülüyorlar sınıfta eğlenceli vakit geçirdikleri her hallerinden belli yalnız bende sayıya takıldım çok çok çok ve çoooook fazla inanamıyorum tekrar tekrar sayıyorum hep aynı sayı...Teşekkürler bize sınıfınızı tanıttığınız için.Bu arada sizi gerçekten kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum...

Tepki Skoru
0
Yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar:)

Sayımız maalesef böyle fazla, zaman zaman ben ve çocuklarım bunaldık bu sayıdan ama her şeye rağmen onları mutlu etmeye çalıştım. Her türlü etkinliği bu sayıya uygun bir şekilde vermeye çalıştım, hiç bir şeyden onları mahrum etmedim. Çocukların gelişimini görmek, hissetmek ve gözlemlemek te benim için en büyük ödül oldu.:)
Bilgisayar odasındayız dediğim resimdeki arkadaşımız benim yardımcımdır, yardımlarından dolayı ona da çok teşekkür ederim.
Önlük konusuna gelince bende beğenmiyorum doğrusu, ama sene başından beri böyleyiz işte, seneye önlüksüz olacak artık. Hatta şimdi okul bitene kadar da serbest gelirler. :):)

Tepki Skoru
0
kendi sınıfımı kalabalık biliyordum :) siz benden de yaman çıktınız emeğinize sağlık hepsi çok sevimliler gerçekten

Tepki Skoru
0
çok güzel görünüyorlarda... gerçektende bu sayısı fazlanında ötesinde bişey yaniii. allah kolaylık versin. tebrikler

Tepki Skoru
0
hocam ben bi resimde 31 kişi saydım dediğiniz gibi 2 kişi eksik....valla bu kimin eşyası şu kimin eşyası karıştırmıyor musunuz???yani benim 11 12 kişi öğrencim var yinede karıştırıyorum .....:D:D:D
en çok faailiyette sıkıntı çekiyordun herhalde cimicim...o kadar faaliyet dosyası....ayakkabılar....bi o kadar da VELİİİİİ:D:D:D

neyse canım zaten sene sonu geldi şurda çok az zaman kaldı....:D:D:D
sana geri kalan zaman için kolay gelsin canımmmm:D:D:D

kelebeklerin çok tatlı bu arada....:36_1_21:

Tepki Skoru
0
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar:)

Funda 'ın da dediği gibi en çok çocukların eşyalarında zorluk çektim. Ne nerde kimin, yapıştırıcılar, boya kalemleri her şey birbirine karışıyor. E birde tabii o kadar çocuğun dikkatini çekebilmek, toplayabilmek, sürdürebilme. Yine de şanslıyım ki herhalde öğrencilerimin arasında öyle mızmız kapris yapan dediği dedik çocuğum hiç yok. Hepsi çok söz dinliyorlar, yada benim sınıf yönetimim hakimiyetim ii belki de...az kaldı da işte ayrılması zor olacak 33 tane kelebeğimden :):)

Tepki Skoru
0
cimi' Alıntı:
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar:)

Funda 'ın da dediği gibi en çok çocukların eşyalarında zorluk çektim. Ne nerde kimin, yapıştırıcılar, boya kalemleri her şey birbirine karışıyor. E birde tabii o kadar çocuğun dikkatini çekebilmek, toplayabilmek, sürdürebilme. Yine de şanslıyım ki herhalde öğrencilerimin arasında öyle mızmız kapris yapan dediği dedik çocuğum hiç yok. Hepsi çok söz dinliyorlar, yada benim sınıf yönetimim hakimiyetim ii belki de...az kaldı da işte ayrılması zor olacak 33 tane kelebeğimden :):)
canım yaaaaaa:D:D:D
en çok mutluluk veren bir şeyde yeni kelebeklerin geleceğini bilmek.....(öyle değil mi ama....?)

Tepki Skoru
0
Öyle tabii Fundacığım ya, hepsi birer kelebek bizler için, her şey onlar için canım :):)

Umidekes çok teşekkür ederim bu güzel tespitin için :)

Tepki Skoru
0
tebrikler süper görüntüler bunlar. okadar özendim ki ben hala öğretmen adayı olarak bekliyorum böyle resimleri felan görünce kendimi düşünüyorum içim çoşuyor heyecan bastı valla darısı bana cimicim:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle