Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İşte Anasınıfında Bir Gün.

Tepki Skoru
0
süperrr çok beğendim bizde bu tarz bişey hazırlayıp velilerimize yollayabiliriz bana çok ii fikir verdim teşekkür ederim..

Tepki Skoru
0
ne demek arkadaşım, rica ederim(biraz da sayende:)).Senin fikrin de çok güzel, ben de deneyebilirim ama kasabada velilerimde bilgisayarı olan pek yok sanırım.İleride merkeze gelirsem yapabilirim inşallah.

Tepki Skoru
0
Çok güzel olmuş.Aslında okulun tanıtımı için de kullanılır.Bunu kesin yapmam lazım.

Tepki Skoru
0
çok güzel... sanırım özel bir anaokulu...

Tepki Skoru
0
gerçekten harika olmuş anaokulu da çok güzel nerde görev yapıosynuz acaba???

Tepki Skoru
0
guldennn' Alıntı:
gerçekten harika olmuş anaokulu da çok güzel nerde görev yapıosynuz acaba???
slayt bana ait değil,Meb'in okul öncesi sayfasından alıntıdır.Ben bir kasabada çalışıyorum.Böyle bir okulda görev yapmak güzel olurdu ama nerdeeeeeeeeee!

Tepki Skoru
0
Bende bu sene movıe mayker'de resimleri sevimli çerçevelere yerleştirerek sesli ve görüntülü olarak(animasyonlu)hazırlayıp velilerime dağıttım.velilerim çok beğendiler.Okul anılarım şeklinde dağıttım.Gönderme tekniğini bilseydim sizlerle paylaşmak isterdim.

Tepki Skoru
0
keşke görme şansımız olsaydı , çok merak ettim şimdi.Eminim güzel olmuştur.Programı nerden indirdiğinizi yazarsanız ben de deneyebilirim.

Tepki Skoru
0
yardım isteklerinde nasıl gönderebileceğimi soracağım.Becerebilirsem göndermeye çalışacağım.İlkönce resimleri pewerpointte hazırladım.Daha sınra hepsini jpg şeklinde kaydettim.Sırayla resimleri programa yerleştirip müzik ve animasyonla zenginleştirdim.Programı internetten indirmiştik.Tam adını eşimden öğrenip burada söylerim.

Tepki Skoru
0
çok şanslısınz okulunun fiziki ortamı çok güzel. teşekkürler paylaştıgınz için..

Tepki Skoru
0
Cok guzel ve basarili bir slayt calisma olmus, tebrikler. Bende bu tarz bir calismayi iki sene evvel yil sonu gosterisinde kullanmistim. Cok ilgi cekici oluyor

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle