Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İlksan aidatları

Tepki Skoru
0
:36_1_42: arkadaşlar ben anasınıfında öğretmenlik yapıyorum.bildiğim kadarıyla anasınıfı öğretmenlerinden ilksan aidatıkesiliyor.peki ben bağımsız anaokuluna gidince ne yapacağım? kız meslek ve bağımsız anaokullarında böyle bir uygulama yok.zaten kimsenin bu konuyla ilgili bilgiside yokk. offff biz ne bahtsız bir bölümüz kimse bizimle ilgili bişey bilmiyooooooooooooooo:phzuihf::phzuihf:

Tepki Skoru
0
İstesen 10 yıla kadar aidatını kendin yatırp sonra ayrılabilirsin yada nekadar yatırdıysan hesaplanarak ayrılabilirsin.Çünkü bende tayin istedim ve gideceğim yerde ilksan üyesi yok.

Tepki Skoru
0
ama benim anlamadığım niye bu işlerle biz uğraşıyoruz.O zaman bağımsız anaokullarında da böyle bi uygulama olsun ya da anasınıflarında olmasın

Tepki Skoru
0
öğretmenim sanırım daha önce 5 yıldaan sonra %50 faizi ile paranı alabiliyodun fakat artık istediğin zaman ilksan dan ayrılabilirsin ve paranı alabiliyosun memuler net te böyle bir yazı vardı isterseniz bir bakın

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bagımsız ana okuluna gidince ilksan üyeliğiniz iptal ediliyor fakat şuana kadar yatırılan paraları nasılm alınır bilmiyorum

Tepki Skoru
0
anaokuluna geçtiğimde ilksan üyeliğim fes edildi. 2 yıl kesinti yapılmadı. alacaklarımıda talep etmedim. Çünkü emeklilikle elde edeceğimden daha düşük bir miktar ödeniyordu. yeniden ilköğretime geçiş yaparak ilksan üyeliğine geçişte bulundum. Emekliliği istediğinizde ayrıca ilksan toplu bir para veriyor. Tabi biz emekli oluncaya kadar değiştirmezlerse.

Tepki Skoru
0
ben ilköğretim kökenli ana okulu öğretmeniyim
şu ana bağımsız bir anaokulunda görev yapmaktayım
sizlerden ricam ilksan aidatları hakkında yardımcı olmanız

Tepki Skoru
0
ilksanla ilgili ne öğrenmek istiyosunuz? ben 3. yılımı doldurdum ve ilksana otomatik olarak üye yapıl-mış-tım. haberim bile yoktu yani..ilksanla ilgili kesin bir bilgim yok ama öğrenmeye çalışırım. siz neyi öğrenmek istiyosunuz?

Tepki Skoru
0
ben ilköğretim kökenli ana okulu öğretmeniyim
şu ana bağımsız bir anaokulunda görev yapmaktayım
sizlerden ricam ilksan aidatları hakkında yardımcı olmanız
Arkadaşım ilköğretime bağlı anasınıfında çalışıyorsan, ilksan adidatı otamatik olarak her ay yaklaşık olarak 15 ytl civarı kesilir. İlksan aidatı sınıf öğretmenleri ile ilköğretime bağlı anasınıfı öğretmenlerinden kesilir. İlksan üyeliğinden istediğin zaman ayrılabilir kesilen paralarını alabilirsin. Ya da emekli olduğun zaman zaten sana emekli ikramiyesinden ayrı bir toplu para verecektir. Umarım yardımcı olmuşumdur. Sorunu daha açık sorarsan daha iyi yardımcı olabilirim

Tepki Skoru
0
Arkadaşım ilköğretime bağlı anasınıfında çalışıyorsan, ilksan adidatı otamatik olarak her ay yaklaşık olarak 15 ytl civarı kesilir. İlksan aidatı sınıf öğretmenleri ile ilköğretime bağlı anasınıfı öğretmenlerinden kesilir. İlksan üyeliğinden istediğin zaman ayrılabilir kesilen paralarını alabilirsin. Ya da emekli olduğun zaman zaten sana emekli ikramiyesinden ayrı bir toplu para verecektir. Umarım yardımcı olmuşumdur. Sorunu daha açık sorarsan daha iyi yardımcı olabilirim
yeterince ayrıntılı yazmış arkadaşım umarım işine yarar başkada önemli bir noktası yok zaten

Tepki Skoru
0
arkadaşlar
ilksan ne ilköğretimdeki anasınıfı öğretmenlerinden
nede bağımsız anaokulunda çalışan öğretmenlerden alınmaz.

alıyorlarsa müdürünüzle konuşun.
ilksan kesintinizi kaldırın

Tepki Skoru
0
arkadaşlar
ilksan ne ilköğretimdeki anasınıfı öğretmenlerinden
nede bağımsız anaokulunda çalışan öğretmenlerden alınmaz.

alıyorlarsa müdürünüzle konuşun.
ilksan kesintinizi kaldırın
ilköğretimde alınıyor.ama bir zararı yok ki hatta faydası var.emeklilikte alacağız tekrar.......tabii mezarda emekli olur muyuz onu bilemem:)))

Tepki Skoru
0
arkadaşlar 26 nisan da ilksan ilçe temsilci seçimi var aynı gün benim çok daha önemli bir işim var bu seçime katılmasam ne olur

Tepki Skoru
0
Ben 17 Yildir İlksan Üyesİyİm. Ama HİÇ Bİr Faydasini GÖrmedİm. Şu Anda 300 Trİlyonun Üzerİnde Olan Mal VarliĞi Olan Bİr SandiĞin Üyesİyİz Ve Bunlardan Bİzler Yararlanamiyoruz. Şu Anda Rant Kapisi Olarak GÖrÜlmekte Ve Bİzlerden Toplanan Aİdatlarla BaŞkalari GÜzel Paralar Kazanmakta. Bence İlksan Kapatilmali Ve Şİmdİye Kadar ÖdedİĞİmİz Paralar Nemalardirilarak Bİr Kerede Bİze Gerİ Ödenmelİdİr.

Tepki Skoru
0
Bende ilköğretimde çalışıyorum 3 yıldır maaş bodromda ilksan kesintisi gözükmüyor... Gözükmesi gerekmiyomu ki...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar liselerin uygulama sınıflarında çalışanlar için durum nedir ben lisede görev yapıpyordum seneye okulumun anasınıfına geçiyorum bende kayıt oluyor muyum ?

Tepki Skoru
0
Bana da geçen gün memur ilksana üye olup olmadığımı sordu,bilmediğimi söyledim.Maaş bordromda gözükmediği için üye olmuyorsunuz demek ki ya da bu sene stajyer öğretmen olduğun içindir dedi.Bu konuda bilginiz var mı,stajyerlikte kesinti olmuyor mu?

Tepki Skoru
0
hocam eğer istemezseniz kesintiniz devam ediyor ben ilköğretimden bağımsız anaokuluna geçtim ama hala ilksan kesintim devam ediyor

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle