Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Hocalarım sınıfta yaşadığınız PROBLEMLER yok mu?

Tepki Skoru
0
Gerçekten hocalarımın karşılaştığı farklı sınıf problemleri olduğunu düşünüyorum.Eğer değişik örneklerle yardımcı olursanız sevinirim.lütfen:(

Tepki Skoru
0
öğretmen sorunları bölümünde bulabilirsiniz....teşekkürler...

Tepki Skoru
0
var var canım merak etme:D:D öğretmen dediğin sorunsuz olurmu hiç:D derdimiz bitmez :D:D:D:p ama sen sonuçlu bişey arıyorsun sanırım..ben daha öğretmen değilim bu sene okulum bitio hayırlısıyla... ama staj okulunda sorunlu bir öğrenci vardı istersen anlatabilirim!!!

Tepki Skoru
0
teşekkürler. staj hocanız problemi çözebildiyse, problemi ve çözüm önerisini alabilirim.çok sevinirim.

Tepki Skoru
0
ya sanırım çözemedi çünkü çözülemedi hala aynıymış bu dönem oraya staja giden arkadaslara soruyorumda..önceden sara hastasıymış ve nöbetleri tutuyormuş ailede üzüntüsünden dolayı sanırım nöbet sonralarında çocuğun her isteğini gerçekleştiriyormuş..çocukta alışmış bu durumu kullanıyor şimdi hastalığı geçmiş ama bu seferde numara yapıyor krize girmiş gibi. istediğinin o anda gerçekleşmesi için elinden geleni yapmakta çekinmiyor bir keresinde cama çıktı intihar edicem dedi biz şok geçirdik. allahtan tek katlıydı camın dışında demirler vardı.arkadaslarıyla oyun sırasında hep kafalarına evcilik köşesindeki oyuncakları yada blokları vururdu. yada kız arkadaslarının saçındaki tokaları çekiştirirdi.ben haftada tek gün görüp ilgelenebiliyordum ama genelde sevgi sözcükleri duymak istiyordu..duyduğu zaman siz istediğinizi yaptırabiliyordunuz çocuğa..ilk geldiği günlere oranla hala aynı diye duydum.aslında biraz ilgi hiç birşey götürmez yada eksiltmez insandan...
tabi ailedende kaynaklanan sorunlar var. bir gün arkadasını tepikleyerek sandalyeden itiyordu. ne yaptığını sorduğumda "kalksın istiyorum ben oturucam oraya" dedi. bende orası arkadasının yeri peki bunu arkadasımıza nasıl sölememiz gerekiyor sence dediğimde "ama annem beni böyle kaldırıyor kanepeden napiyim oda kalksın" dedi ben yine şoklardayım..
veli pek uğramıyor okula. eve giderken servisle gidiyorlardı. velide öğretmen şikayet bildiriyor diye gelmiyormuş pek..
öğrencilerle ilgili anılar bölümünde beni kandırdığı bölümü anlatmıştım..

umarım işine yarar...

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim:9 duyarlılığın ve yardımın için ,işime yarıyacak inşallah. biraz önce dediğin gibi öğretmen sorunlarınada baktım ordada bikaçtane var.çok sağol canım:)

Tepki Skoru
0
rica ederim canım... :D:D:D birşeyler bulabilmene çok sevindim..

Tepki Skoru
0
yardımcı olmasaydın,valla aklıma gelmezdi oraya bakacağım.tşkler:)))

Tepki Skoru
1
benim ilk yaşadığım sorun tatlı sert olmaydı...
zamanla otoriteni kurmaya başlıyor ve aşıyorsun ama ilk ders günümü hiç unutamam herhalde..
teoride öğrendiklerini pratiğe uygulamak en zor kısmı sanırım..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle