Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

HANGİ HOCAYI DAHA ÇOK SEVİYORSUNUZ?

Tepki Skoru
0
[size=x-large]CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ORDA MISINIZ?
MEZUNLAR VE BENİM GİBİ HALA OKUMAKTA OLANLAR SİZE BİR SORU:
C.Ü. DE DERSİNİZE GİREN HOCALARINDAN HANGİSİNİ EN ÇOOK SEVİYORSUNUZ VEYA SEVERDİNİZ?
NEDENİN, VEYA SEVDİĞİNİZ YANLARINI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
BİRDE SEVDİKLERİMİZİ YAZALIM SEVMEDİKLERİMİZİ YAZMAYALIM BOŞVERİN SEVGİ KAZANSIN:36_3_12::36_3_12::36_3_12:
[/size]

:36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_3_12::36_3_12::36_3_12:

Tepki Skoru
0
suna karaküçük ve arzu oral ve arzu taşdelen karçkay çünkü hepsi alnlarında çok iyiler ve anlatımlar süper:thumbsup:

Tepki Skoru
0
SUNA KARAKÜÇÜK, ARZU TAŞDELEN KARÇKAY,ARZU ORAL,NİLGÜN TATAR,ÖZAY KARADAĞ,M. HİLMİ BULUT,HİKMET YILMAZ BU HOCALARIMI ÇOK SEVİYORUM. AMAÇLARI BİR ŞEY ÖĞRETMEK :thumbsup:

Tepki Skoru
0
suna hoca gibiisi yooooookkkkkkkkkkkkkkk...arzu taşdelen in de hakkını yemeyelim tabii.

Tepki Skoru
0
tabiki  Suna Karaküçük ...Suna hoca gibisi var mı ya ...ama Arzu Taşdelen Karçkay hocayı da severim

Tepki Skoru
0
SUNA HOCA OLEYYY!..:36_7_8:SUNA HOCA OLEEYYY!..:36_7_8:.ONUN GİBİSİ VAR MI BE?SENSİZ KONGRENİN DE TADI YOKTU ZATEN:36_1_6:,ÇAĞIRSALARMIŞ KEŞKE SENİ,AYIP ETMİŞLER..EMİNE ARZU HOCAM SENİ DE SEVERİM,İYİ HOCASIN,BİR DE DİNLEYEBİLSEYDİM DERSTE SENİ DAHA İYİ OLACAKTI:362jf:!HİKMET YILMAZ HOCANIN DA METHİNİ ÇOK DUYDUM AMA DERSİME HİÇ GİRMEDİ NE YAZIK Kİ,KISMETTEN ZİYADESİ OLMAZMIŞ:36_1_21:BAŞKA VAR MIYDI BİR DÜŞÜNEYİM...HIMM..GERİSİ DE HOCA İŞTE,SADECE O KADAR:36_1_21: :36_1_21:

Tepki Skoru
0
[size=medium]VAAAAYYY BEEE BEN ÖĞRENCİ MİLLETİ ÖĞRETMEN SEVMEZ SANIRDIM:phzuihf:
ŞİMDİ SİZ BU HOCALARI SEVİYORSUNUZ NEEE GÜÜZZEEELLL:362jf:
BEN DE BİR HOCA SEVECEMDE NEZAMAN:phzuihf:
ŞAKA BİR TARAFA BEN EN ÇOOK ŞEMSETTİN DURSUNU SEVERİM HEP DERYA BIZ HOCAYIZ AMA BABAYIZ DİYE İŞTE ÖYLE VİCDAN ÖĞRENCİYE DEĞER VERME KONUSUNDA TEK GEÇERİM TARTIŞMAM:36_7_8::36_7_8:
AMA DERS ANLATMA BAKIMINDA NİLGÜN TATAR, ÖZAY KARADAĞ ÖĞRENCİYE BİRŞEY ÖĞRETMEK İÇİN DERS ANLATIRLAR
BİRDE EMİNE ARZU ORAL IN ÖĞRENCİLERİN DÜŞÜNCESİNE SAYGI GÖSTERİP DOĞRULUĞUNU KABUL ETMESİİ ÇOK GÜZEL:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21: [/size]

Tepki Skoru
0
EVET BÖCÜK HAKLISIN!!!!HAK VERİYORUM SANA.....ŞEMSETTİN HOCAYI NASIL UNUTTUM VALLA UTANIYORUM KENDİMDEN:(((( AFFET BENİ HOCAMM!!!!!!!!.HERALDE HOCADAN ÇOK BABA OLARAK HATIRLADIM....(yaa ben ifade kullanamadım,niye böyle oldu yaa!önceden yapıyordum halbuki!:((şimdilik bu parantelerle idare edin napayım*:()

Tepki Skoru
0
ayşegül ve erdal hariç hepsi 2'sinin dışında snrm hepsi birşeyler vermek için uğraşıyor. umarım mezun olmadan bu adamada ısınabilirim. kib cumhuriyetliler

Tepki Skoru
0
TUBİKO CUĞUM HIZLI CEVAPTA İFADE KULLANAMAZSIN BAK ŞİMDİ BEN SANA GÜLÜCEM AMA HIZLI CEVAPTA BUNLARLA İDARE ET :):):):):):):):):):):):):)

Tepki Skoru
0
bize gerçekten değer veren hocalarımızdan şemsettin hoca ve şükran hoca başta olmak üzere arzu ve suna hoca .aslında erdal hocayı da seviyorum onun çabaları sonucu bu bölümde okumaktayım .kongreden sonra kendi eksikliklerimizi ve hocalarımızdaki pasifliği çok iiyi kavradııık.bu da sevdiğim c.ü "nün eksik yanı.hocalarımmm canlanın canlandırın.proje yapmak için teşvikk

Tepki Skoru
0
RE: HANGİ HOCAYI DAHA ÇOK SEVİYORSUNUZ?
şükran ve şemsettin hoca bizleri en fazla önemsedikleri için.suna ve arzu hoca. bu bölümde okumamızı sağlayan erdal hoca

Tepki Skoru
0
walla Erdal hoca dahil fakültedeki tüm hocaları seviyorum ama onlar beni ne kadar seviyor orası tartışılır... ya hiç bişey yapmasalarda bana katlanabiliyorlar o bile yeter:)ama fakülte dışından gelen hocalar bi felaket hepsi çok sinir adamlar Necip bostancı hariç...

Tepki Skoru
0
arzu taşdelen karçkay tabiki bu soruda sorulur mu yaa harika bi insan o SENİ ÇOK SEVİYORUM HAOCAMMMMM
bide erdal beyi en son dönemimde sevdim sağolsun en sonunda okuldan giderken kendini çok sevdirerek veda etti

Tepki Skoru
0
sevin onlari sevin onlari :))))))

birde serkan kardeşim sana katilmıyorum dişardan gelen hocalar konusunda ben hayri hoca gibi dersi güzel anlatan hoca görmedim ister sen gazete oku istersen sevme yani ama gayette böyle biraz yorum gerektiren espiriler yapardi insana güsel laf vururdu bayilirdim misal o hacaya

şürn hoca ilede daha tanişmadik ama inş nasipse olacak:)))severiz heralde!

Tepki Skoru
0
böcük58 teşekkürler yorum için ama malesef beni dersten attığı için değil ama bana hayri hocayı savunma eğer o adam ince espirili iyi anlatıyor diyorsan ya senin bana bir garezin var yada hayri hoca çift kişilikli size ii bize kötü davranıyo.ben daha hayri hocayı seveni görmedim ama kötü biri olduğunu sölemiyorum ders anlatışı hoş değildi...ha diğer hocalar da da çok ii hocalar vardı mesela ömer hoıca vardı süper bir hocaydı yani tamam genelde ii hocalar ama bazıları bizim seviyemizde olamıyorlar yada neyse sen sev ama ben sevmiyorum....

Tepki Skoru
0
suna hocayı bende seviyorum bayram hocayıda sevdim biraz zor ama harika ders anlatıyo gülünde dikeni var dimi

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle