Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Hamilelik Döneminde Yaşanan Sorunlar

Tepki Skoru
0
Öncelikle Tüm Üyelere Merhaba Demek İstiyorum....

Sizlere hamilelik döneminde yaşadığım sorunlardan ve nasıl çözüm bulduğumdan bahsedeceğim;

Ben çok zorlu bir hamilelik dönemi geçirdim. Burada bunu sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü 9 ayın her günü bir kabus gibiydi ama bu zorlu günleri daha rahat geçirmemde ve mutluluğuma canım bebeğime kavuşmama yardımcı olan doktoruma teşekkür etmek istiyorum ve tüm hastane personeline… Hamilelik dönemim kansızlık sebebiyle çok zor geçtiği için başından beri pek çok farklı kadın doğum doktoruna gittim. Halsizlik, yorgunluk, çarpıntı, nefes darlığı, baş ağrısı, baş dönmesi, sürekli kulak çınlaması gibi hayatımı zorlaştıran bir çok durumla karşılaştım. Bayılmalar başlayınca ise internetten daha derin araştırmalar yapmaya başladım ve bu şekilde doktorum Cihangir Yılanlıoğlu’na ulaştım. Doktor Cihangir Bey yakın ilgisi ve verdiği tavsiyelerle hamilelik dönemini daha rahat geçirmeme ve mutluluğuma kavuşmamı sağladı. Memorial Hastanesi kadın doğum ekibi ve ameliyathane ekibine küçük kızım Gizem’i sapasağlam bana kavuşturdukları için teşekkür ediyorum ve bu mutluluğu herkesin yaşamasını temenni ediyorum.

Sizin de buna benzer hikayeleriniz varsa paylaşımlarınızı bekliyorum...

Ezgi Kutlu...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.