Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Hakkari buraya

Tepki Skoru
0
kimse gitmeyecek hakkariye anlaşılan :S
arkadaşım tabi ki gidicez. Ama sınavlar açıklansın, başvuru tarihi nedir bilmiyoruz. Herşey belli olsun hemen bilet alıp eşimle birlikte ev tutmaya gideceğiz. Tarihi kesin bilmeden hareket edemiyoruz ki. Senin hangi okuldu? Sanırım sen de merkezdesin. Herşey belli olunca görüşelim.

Tepki Skoru
0
hocam benim okul merkezde sümbül anaokulu. siz aradınızmı hakkari mem i tekrar? Tabi bide ev meselesi var ya. yalnızmı kalmayı planlıyorsunuz hocam?

Tepki Skoru
0
hocam benim okul merkezde sümbül anaokulu. siz aradınızmı hakkari mem i tekrar? Tabi bide ev meselesi var ya. yalnızmı kalmayı planlıyorsunuz hocam?
Benim Bağlar ilköğretim.Meb'i aradım fakat ulaşamadım. Ben çocuklarım annem ve babamla birlikte gidiyorum. Eşim gelemiyor maalesef. Tarih belli olsun ev tutmaya gidicez. Okullarımız yakın heralde. orada mutlaka görüşürüz. Haberleşelim.

Tepki Skoru
0
evet hocam görüşelim mutlaka. valla ben napıcam bilmiyorum hocam. ailemden kimse gelemiyor. çocuklarınız küçükler mi hocam? orada mı okula gidecekler? ben okulumu felan arıyorum fakat ulaşamadım kimseye. çok merak ediyorum kafam çok karışık korkuda cabası :S

Tepki Skoru
0
evet hocam görüşelim mutlaka. valla ben napıcam bilmiyorum hocam. ailemden kimse gelemiyor. çocuklarınız küçükler mi hocam? orada mı okula gidecekler? ben okulumu felan arıyorum fakat ulaşamadım kimseye. çok merak ediyorum kafam çok karışık korkuda cabası :S
hocam merhaba nasılsınız msnden iki adresinizede mesaj attım telefon numaramı bıraktım size haberleşelim mutlaka zaman yaklaşıyor artık:(:( hakkaride mutlaka görüşelim hocam yalnız kalacak olan ikimniz varız :):):) ben de tek geliyorıum yarın bir tanıdık biriyle görüşücem hakkaride görev yapıyor iyi mahhalleri hakkında falan bilgi alıcam buraya sık giremiyorum telefonla iletişim kurarsak daha rahat görüşürüz mesajınızı bekliyorum hocam

Tepki Skoru
0
Kızım 10,oğlum 1 yaşında. Kızım bu sene 5'e gidecek. Hiç korkmayın. Allahın izniyle gider görevimizi yaparız. Merkezde hiçbir olay yokmuş. Bakın ben ailemle gidiyorum. Orada mutlaka görüşürüz. Siz nerden geliyorsunuz? Ben İzmir'den geliyorum.

Tepki Skoru
0
hocam merhaba nasılsınız msnden iki adresinizede mesaj attım telefon numaramı bıraktım size haberleşelim mutlaka zaman yaklaşıyor artık:(:( hakkaride mutlaka görüşelim hocam yalnız kalacak olan ikimniz varız :):):) ben de tek geliyorıum yarın bir tanıdık biriyle görüşücem hakkaride görev yapıyor iyi mahhalleri hakkında falan bilgi alıcam buraya sık giremiyorum telefonla iletişim kurarsak daha rahat görüşürüz mesajınızı bekliyorum hocam
hocam bana mailiniz gelmedi.şuan yeni açtığım adresi kullanıyorum.buradan özel mesaj atarsanız görüşürüz tlf da. ne zaman gidicez biz şimdi yaaa?

Tepki Skoru
0
Kızım 10,oğlum 1 yaşında. Kızım bu sene 5'e gidecek. Hiç korkmayın. Allahın izniyle gider görevimizi yaparız. Merkezde hiçbir olay yokmuş. Bakın ben ailemle gidiyorum. Orada mutlaka görüşürüz. Siz nerden geliyorsunuz? Ben İzmir'den geliyorum.
valla hocam insan görmeyince korkuyor haliyle. ben de ankaradan geliyorum hocam.

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar bende çukurcaya atandım zaten orda yaşıyorum eşimin görevi nedeni en yakın hava alanı hakkariye van vandan hakkariye tam 4 saatte gidiyorsunuz mardin iki saat diyen arkadaş hiç buraları bilmiyor sanırım mardin kızıltepedeki hava alanından hakkari otobüsle en az 7 saat arabayla en az 5 6 saat

Tepki Skoru
0
gelecek arkadaşlar van dan gelsin mardinden hakkariye direk araba yok sadece nusaybinden günde bir tane oda sabah erken

Tepki Skoru
0
bende hakkari yüksekovaya çıktı sözleşmeli çok kararsızım gitmeyi düşünmüyorum uzun süredr özelde çalışıyorum 51 puan almıştım

Tepki Skoru
0
özelden mesaj attım ama ulaşmadı size sanırım eğer siz biliyorsanız telefon numaranızı mesaj atarmısınız bana

Tepki Skoru
0
ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz arkadaşlar tarih belirleyen var mı?

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle