Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Güzel Bir Ana Dili Etkinliği

Tepki Skoru
0
:36_13_3::36_13_3: merhaba arkadaşlar bugün yaptığım çalışmayı anlatıcam umarım beğenerek sizde uygularsınız.  
         her çocuğa kalem ve kağıt verdim.daha sonra akıllarına gelen her türlü şeyi kağıda yansıtmalarını ve bu şekilde en çok sevdikleri kişilere mektup oluşturmalarını istedim.herkes aklına gelen şeyi yazmış(resim sayı çizgi vb) ve hepside teker teker bana getirdi ve bana yazdıklarını söyleyerek okumamı istediler.bende okudum okurken de şöyle bir yol izledim,eksiklerini güzel incitmeyecek bir dille ve güzel iyi olan yönlerini sanki onlar yazmış gibi okudum.çok hoşlarına gitti ve sonrasında çocuklar daha sakin daha ılımlı oldular.tavsiye ederim arkadaşlar zahmetsiz ve hoş [size=medium][/size][/font]

Tepki Skoru
0
umarım sınıfına kavuşursun canım okadar tatlılar ki bu küçük yaratıklar

Tepki Skoru
1
Canım çok hoş bir çalışma mutlaka uygulayacağım:)
Teşekkürler:)

Tepki Skoru
0
çok guzel bir çalışma olmus ellerine sağlık ama çocukların eksikliklerini güzel bir diile onlara anlattım demişsin ne gibi eksiklerdi bunlar bizi biraz aydınlatırmsn?

Tepki Skoru
0
rica ederim arkadaşlar faydası olduysa ne mutlu bana

Tepki Skoru
0
ben bu çalışmayla çocuklarımdan birinin ailesinin boşanmasından nasıl etkilendiğini anlatmayı başarmıştım.o nedenle belirli aralıklarla kullanılmasında fayda olduğunu düşünüyorum.teşekkürler arkadaşım

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle