Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Gümüşhane

Tepki Skoru
0
SLM BEN GÜMÜŞHANE KÜRTÜN GÜNYÜZÜN KÖYÜNDE ÇALIŞIYORUM ÜCRETLİ OLARAK. SINIFA İLK GELDİĞİMDE HİÇ BİR ARAÇ GERÇ YOKTU. AMA ŞİMDİ ÇOK GÜZEL OLDU. TAM BİR DÖNEM ARAÇ VE GEREÇSİZ ÇALIŞTIM ELİMDEN GELEN KENDİ İMKANLARIMLA BİRŞEY YAPMAYA ÇALIŞTIM. ŞİMDİ 4 YILI DOLDURUYORUM BURDA

Tepki Skoru
0
hoşgeldiniz elimden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalışacağım 23 nisanla ilgili araştırmalarıma başladım en kısa zamanda size geri dönücem.

Tepki Skoru
0
Hiç bir emek karşıllıksız kalmaz."Bütün renkler hızla kirleniyor.birinciliği beyaza verdiler"Renklere hayat veren öğretmenim
Aramıza katılmana çok sevindim hoşgeldin....

Tepki Skoru
0
:36_3_3:arkadaşlar hepiiniz saolun. 23 nisan araştırması ben de yapıyom ama benim bilgisayar kullanmam sınırlı sadece okulda bi saat kadar bakabiliyom. elinizde çalışmalar varsa bana da yollayın lütfennnnnnnn:36_7_8:

Tepki Skoru
0
slmmm ist şişli de görev yapıyorum gümüşhane kürtünlüyüm. kürtün merkezde büyüdüm ilkokulu orada okudum ama günyüzü köyünün sadece ismini biliyorum.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle