Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Güle güle muradiye:(

Tepki Skoru
0
arkadaşlar gazetelerde okumuşsunuzdur.Muradiye Bekdemir adlı ünv. öğrencisi bayram tatili için gittiği Aydın'daki evinde yalnızken,alt kattaki kiracılarının oğlu tarafından hırsızlık amaçlı olarak tam 32 yerinden bıçaklanıp öldürüldü.
bizim sınıftaydı Muradiye.Kabullenemio insan bi türlü.Daha salı günü konuşup bayramlaştığın insan şimdi yok.
Allah rahmet eylesin.Ailesine de sabır versin...

Tepki Skoru
0
İnanamıyorum.Bİr insan bunu nasıl yapar...çok üzüldüm

Tepki Skoru
0
allahh rahmett eylesinnn..çokk üzüldümm pınarım yaa...bağışınızz sağolsunnn canımmm..çokk zor birr durumdurr kesinnn...mekanıı cennett olsunn inşallahhh...rabbimm ailesinee ve sevdiklerinee sabırrlarr versinn..gençç birr yıldızz dahaa kaydıı malesefff..herşey kötüyee gidiyorr..sonumuzz hayırr olsunn inşallahhh...
sevgiylee kalınn...

Tepki Skoru
0
tikurzena' Alıntı:
allahh rahmett eylesinnn..çokk üzüldümm pınarım yaa...bağışınızz sağolsunnn canımmm..çokk zor birr durumdurr kesinnn...mekanıı cennett olsunn inşallahhh...rabbimm ailesinee ve sevdiklerinee sabırrlarr versinn..gençç birr yıldızz dahaa kaydıı malesefff..herşey kötüyee gidiyorr..sonumuzz hayırr olsunn inşallahhh...
sevgiylee kalınn...
sonumuz gerçekten hayır olsun tikucum.herşey gitgide kötüye gidio.yani artık insanlar bir miktar paraiçin başkasının canına kıyabiliolar

Tepki Skoru
0
TATLI_TOKATLI' Alıntı:
ay moralim bozulldu:(((((((
ewet canım yaa tam yılbaşı we bayramda olanlara bak.bu insanlar bu kadar mı acımasız bilmiorum

Tepki Skoru
0
allah rahmet eylesin..çok üzücü...ailesine sabılar versin allahım...

Tepki Skoru
0
pınarım çook kötüyüm.eve geldim artık döndüm şehrime.. hemen bilgisayarımı açtım ve muradiyeyle çekildiğimiz fotolara baktım..çok ağladım..bayramım çok kötü geçti biliosun o benim grup arkadaşımdı o yüzden onun ölümü bana çok koydu:(.. başımız saolsun

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle