Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Gösterip yaptırma tekniği

Tepki Skoru
0
arkadaşlar özel öğretim yöntemleri dersi için gösterip yaptırma tekniği ile ilgili ödevim var orjinal bir fikri olan varmı? genellikle psikomotor alana hitap ediyor farklı birşey istiyorum ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

Tepki Skoru
0
bizim sınıfta gösterip yaptırma tekniğinde arkadaşlar origami tekniği ile ayı yaptırmışlardı çocuklara ve hocanın hoşuna gitmişti belki sende deneyebilirsin

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim d_i_l_a_r_a cığım origami dışında birşeyler arıyorum. dediğin gerçekten güzel bi fikir ama bu teknikteki sunumlarda hep origami kullanıldı daha farklı birşeyler arıyorum, eğer bulamazsam bende origami (katlama) ile ilgili bi etkinlik yapacağım. ilgilendiğin için çok teşekkür ederim

Tepki Skoru
0
HOCAM, "HAMUR YOĞURUN, ÇİÇEK EKİN, BASİT BİR RİTM TEKRARLATIN"...AKLIMA BUNLAR GELDİ..İNŞALLAH UYAR..

Tepki Skoru
0
bence bir deneyde kulanın bu tekniği.deneylere çok uyan bir teknik

Tepki Skoru
0
özgecim hareketlerin aşamalı ve basitten zora doğru gitmesi gerek dimi. önce hayvan hareketlerini gösterirsin çocuklara. sonra içinde bu hayvanların geçtiği bir hikaye okursun. hikaye sırasında hangi hayvan adı geçiyorsa onun hareketlerini(senin gösterdiğin) yaparlar. mesela; çok güzel bir bahar günüydü,kuşlar neşeyle uçuyorlardı dediğin anda onlar kuş gibi uçmaya başlar. kuşlar daha sonra yerde yürüyen bir karınca gördüler dediğin anda karınca gibi yürümeye başlarlar.

Türkçeyle de drama birleşmiş olur böylece.

bi ara benim de ihtiyacım wardı böyle tip etkinliğe. biz yarışmalı oyun yaptırdık aşamalı olarak. ama yarışmalı oyun olduğu için hızlı hareket edicez diye hareketleri düzgün yapamadılar

Tepki Skoru
0
çok teşekkür ederim pınarcığım çok güzel bi fikir bunu deneyeceğim. İlgilendiğin için çok teşekkürler ve diğer arkadaşlar fikirleriniz için sizede sonsuz teşekkür ve saygılar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle