Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Gönderdiğim mesajlarda bir sorun mu var

Tepki Skoru
0
arkadaşlar yeni üyeyim ve anlayamadığım bir şey var. yazdığım mesajların
sonunda düzelt ve x işareti var ne için olduğunu anlayamadım.düzelt yazan yere girdiğime bu sayfayı görme yetkiniz yok diyor x işaretinde de bu mesajı silmek istediğinizden emin misiniz diyor. başkalarında da var mı diye baktım ama yok neden kaynaklanıyor öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Tepki Skoru
0
arkadaşım herkesin yazdığı mesajda olur ve sadece kendisi görür mesajları silme yada düzeltme yetkiside adminlere aittir umarım yardımcı olabilmişimdir :D

Tepki Skoru
0
Melike'ciğim gönderdiğin mesajlarda hiç bi sorun yok. Herkesin mesajında düzelt ve sil var. Senin görememenin nedenide sen sadece kendi gönderdiğin mesajda düzeltme ve silme işlemi yapabilirsin. Fakat bunuda yapmaya yetkin olmadığı için oraya tıkladığında yetkin yok yazısı ile karşılaşıyorsun. Bilmem anlatabildim mi?

Tepki Skoru
0
ikinize de tesekkür ederim daha önceden yazdığımda farketmemiştim öyle birşey olduğunu şimdi farkedince gerçekten bir sorun olduğunu düşündüm

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle